Βιβλίο
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο Ε.Α.Κ.

Πρώτο Προηγούμενο 21 από 56 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 0)
Έδρα: ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ, ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ, ΔΩΡΙΕΑΣ, ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ , ΡΟΔΙΑΚΟΣ
Δεύτερη έδρα: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΧΑΛΚΗ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΤετάρτη24/10/1817:000-3
2.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΣάββατο27/10/1816:001-5
3.Γ ΚατηγορίαΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή28/10/1813:154-1
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΚυριακή28/10/1816:001-3
5.Γ ΚατηγορίαΔΩΡΙΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΚυριακή28/10/1818:302-3
6.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΠαρασκευή02/11/1815:000-0
7.K-16ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο03/11/1811:302-0
8.K-16ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΣάββατο03/11/1814:000-4
9.K-14 A ΌμιλοςΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΣάββατο03/11/1818:002-2
10.K-14 A ΌμιλοςΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Κυριακή04/11/1811:0010-1
11.Β΄ Γυναικών 4ος ΟμιλοςΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝΚυριακή04/11/1813:302-4
12.Γ ΚατηγορίαΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή04/11/1816:154-0
13.K-14 B ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Κυριακή04/11/1818:300-10
14.K-16ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο10/11/1811:3010-0
15.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΣάββατο10/11/1814:452-1
16.K-14 B ΌμιλοςΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο10/11/1817:304-4
17.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ Κυριακή11/11/1813:304-0
18.Γ ΚατηγορίαΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Κυριακή11/11/1816:150-3
19.K-14 B ΌμιλοςΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΤετάρτη14/11/1819:000-8
20.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠαρασκευή16/11/1814:30
21.K-16ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο17/11/1811:00
22.K-14 A ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΣάββατο17/11/1817:30
23.Β΄ Γυναικών 4ος ΟμιλοςΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΟΦΗΚυριακή18/11/1812:00
24.Γ ΚατηγορίαΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑΚυριακή18/11/1815:15
25.K-16ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚυριακή18/11/1817:45
26.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Δευτέρα19/11/1818:00