Γήπεδο Ε.Α.Κ.
Πληροφορίες
Περιοχή: | |
Τύπος: | Συνθετικός χλοοτάπητας |
Διαστάσεις: | 115 x 67 μ. |
Διαθέτει: |
Αποδυτήρια Φωτισμό Κερκίδες (Χωρητικότητα: 0) |
Έδρα: | ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ, ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ, ΔΩΡΙΕΑΣ, ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ, ΡΟΔΙΑΚΟΣ |
Δεύτερη έδρα: | ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ , ΤΗΛΟΣ, ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ, ΧΑΛΚΗ |
Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες
Διοργάνωση | Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 1) | Τετάρτη | 28/02/24 | 15:00 | 0-7 |
2. | Γ Κατηγορία | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ | Τετάρτη | 28/02/24 | 17:30 | 3-2 |
3. | K-16 | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 10:30 | 5-0 |
4. | K-14 A Όμιλος | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 13:00 | 6-0 |
5. | Β΄ Γυναικών 4ος Ομιλος | ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΣΑΠΦΩ ΑΠΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 17:00 | 0-0 |
6. | Γ Κατηγορία | ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | 1-1 |
7. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries | ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 14:30 | 1-4 |
8. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος | ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 17:15 | 0-4 |
9. | Πανελλήνιο Πρωτάθλμα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων K-14 | ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ - ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ | Τρίτη | 05/03/24 | 14:00 | 5-0 |
10. | Πανελλήνιο Πρωτάθλμα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων K-16 | ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ - ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ | Τρίτη | 05/03/24 | 17:00 | 7-1 |
11. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος | ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ | Τετάρτη | 06/03/24 | 13:00 | 0-6 |
12. | Γ Κατηγορία | ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 18:15 | 0-4 |
13. | Γ Κατηγορία | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | Κυριακή | 10/03/24 | 12:00 | 1-9 |
14. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 0-2 |
15. | Γ Κατηγορία | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β | Κυριακή | 10/03/24 | 18:00 | 4-2 |
16. | K-16 | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | Τετάρτη | 13/03/24 | 16:30 | 0-0 |
17. | Γ Κατηγορία | ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ | Τετάρτη | 13/03/24 | 19:00 | 1-1 |
18. | K-14 Β Όμιλος | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | Πέμπτη | 14/03/24 | 18:45 | 6-0 |
19. | Β΄ Γυναικών 4ος Ομιλος | ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΟΥ ΑΟ | Σάββατο | 16/03/24 | 13:30 | 0-0 |
20. | Γ Κατηγορία | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ | Σάββατο | 16/03/24 | 18:30 | 2-1 |
21. | Γ Κατηγορία | ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. | Τετάρτη | 20/03/24 | 18:00 |