Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Νο 29/11.04.2024, 12/4/2024 11:29
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 11/4/2024 12:19
Ο αγώνας της Α’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου, Blue Star Ferries, της 29ης αγωνιστικής «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ-ΗΡΑΚ... περισσότερα...
Ο αγώνας της Α’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου, Blue Star Ferries, της 29ης αγωνιστικής «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ-ΗΡΑΚ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ , 10/4/2024 14:33
Λόγω των σημερινών αγώνων του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Ανάπτυξης Γυναικών Κ15 και του Πανελλήνι... περισσότερα...
Λόγω των σημερινών αγώνων του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Ανάπτυξης Γυναικών Κ15 και του Πανελλήνι... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 09/4/2024 11:22
Έπειτα από την έγγραφη παραίτηση του σωματείου «ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ», από το Πρωτάθλημα της Γ΄ Κατηγορία... περισσότερα...
Έπειτα από την έγγραφη παραίτηση του σωματείου «ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ», από το Πρωτάθλημα της Γ΄ Κατηγορία... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Νο 28/08.04.2024, 08/4/2024 11:16
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, 05/4/2024 15:31
Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή, οι παρακάτω αθλητές, γεννηθέντες το 2008-2009, Την Δευτέρα 08.04.2024 και ώρ... περισσότερα...
Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή, οι παρακάτω αθλητές, γεννηθέντες το 2008-2009, Την Δευτέρα 08.04.2024 και ώρ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Α Κατηγορία Blue Star Ferries (29η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΠΗΓΑΔΙΩΝ | Σάββατο | 13/04/24 | 12:30 | ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΠΑΝΟΜΑΝΩΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ) | 4-3 |
2. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ) | 4-4 |
3. | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) | 3-0 |
4. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | 1-1 |
5. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | ΖΗΣΙΟΣ-ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) | 1-2 |
6. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 15:00 | ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | 2-1 |
7. | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) | 2-1 |
Γ Κατηγορία (27η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ | ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ) | 0-0 |
9. | ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | 3-2 |
10. | ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 14/04/24 | 18:30 | ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | 2-5 |
30η αγωνιστική | |||||||
11. | ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 16/04/24 | 15:00 | ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ) | 2-0 |
12. | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τρίτη | 16/04/24 | 19:30 | ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | 7-0 |
K-16 (22η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 13/04/24 | 11:30 | ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | Αναβλήθηκε |
14. | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | 3-0 |
15. | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | 1-1 |
16. | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:30 | ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | 5-4 |
Κ-16 Ομιλος Νήσων (11η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 09:00 | ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. | 6-0 |
10η αγωνιστική | |||||||
18. | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΛΑΚΚΙ | Κυριακή | 14/04/24 | 10:00 | ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. | 0-5 |
21η αγωνιστική | |||||||
19. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:30 | ΚΑΤΟΠΗΣ Κ. | 3-0 α.α. |
K-14 A Όμιλος (15η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 11:30 | ΛΟΞΑΣ Α. | 3-0 α.α. |
18η αγωνιστική | |||||||
21. | ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | ΝΤΑΚΟ Κ. | 2-6 |
Κ-14 Ομιλος Νήσων (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 10:45 | ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. | 2-3 |
22η αγωνιστική | |||||||
23. | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 13/04/24 | 16:30 | ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. | 0-5 |
13η αγωνιστική | |||||||
24. | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΛΑΚΚΙ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. | 0-5 |
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (5η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 17/04/24 | 17:00 | ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) | 3-0 |
26. | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Τετάρτη | 17/04/24 | 17:00 | ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | |
Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (31η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Σάββατο | 13/04/24 | 16:00 | 1-0 | ||
28. | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:30 | 4-1 | ||
29. | ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 14:30 | 2-2 | ||
30. | ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. | Κυριακή | 14/04/24 | 16:00 | 1-4 | ||
31. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 16:00 | 2-1 | |
32. | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 16:00 | 0-3 | ||
33. | ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 16:00 | 1-0 | ||
34. | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. | Κυριακή | 14/04/24 | 16:00 | 0-1 | ||
35. | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | Δευτέρα | 15/04/24 | 16:00 | 3-0 | ||
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (7η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
36. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:00 | ||
37. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ 3 - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:00 | ||
38. | ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | ||
39. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | ||
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (6η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
40. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ 3 - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 10:00 | ||
41. | ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:00 | ||
42. | ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:00 | ||
43. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | ||
44. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | ||
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ-ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
45. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2 | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 13:15 | 0-3 | |
46. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 10:00 | 5-2 | |
47. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:15 | 4-1 | |
48. | ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 15:00 | 1-2 | |
49. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 15:00 | 1-2 | |
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ-ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
50. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | 1-4 | |
51. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:30 | 3-2 | |
52. | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:30 | 3-0 | |
53. | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 13:45 | 1-1 (πεν: 1-2) | |
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ-ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
54. | ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 3 | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 12:00 | 1-3 | |
55. | ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2 | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 13:15 | 1-2 | |
56. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΡΟΔΟΣ Β | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 15:45 | 1-1 (πεν: 5-6) | |
57. | Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 15:45 | 3-0 | |
58. | ΧΑΛΚΗ 2 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 10:00 | 0-0 (πεν: 14-15) | |
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ-ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
59. | ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 12:00 | 1-3 | |
60. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 14:30 | 3-2 | |
61. | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 14:30 | 1-0 | |
62. | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:15 | 5-2 | |
63. | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 13:45 | 2-0 | |
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (BRONZE)-ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
64. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 10:00 | 6-3 | |
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD-SILVER)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
65. | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 10:00 | 5-2 | |
2η φάση | |||||||
66. | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:15 | 5-3 | |
67. | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:15 | 2-5 | |
68. | ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Πέμπτη | 18/04/24 | 18:15 | ||
Β΄ Γυναικών 4ος Ομιλος (18η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
69. | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ - ΣΑΠΦΩ ΑΠΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 13:00 | 0-0 | ||
70. | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 13:00 | 1-0 | ||
71. | ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο. - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΟΥ ΑΟ | Κυριακή | 14/04/24 | 16:00 | 3-0 | ||
72. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ | Κυριακή | 14/04/24 | 16:00 | 4-1 | ||
Γ΄ Κατηγορίας Γυναικών 7ος Ομιλος (12η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
73. | ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:30 | 0-1 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΒΑΤΙΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | |
2. | ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
3. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ) | |
4. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΛΑΡΔΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ) | |
5. | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) | |
6. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
7. | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Τρίτη | 23/04/24 | 13:00 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | |
Γ Κατηγορία (28η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 18:30 | ||
9. | ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β | ΜΑΛΩΝΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
10. | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 21/04/24 | 15:00 | ||
11. | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | ||
29η αγωνιστική | |||||||
12. | ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΜΑΛΩΝΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
13. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
14. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
15. | ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
16. | ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
K-16 (20η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΣΥΜΗ | Σάββατο | 20/04/24 | 11:30 | ||
23η αγωνιστική | |||||||
18. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 18:00 | ||
19. | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | ||
20. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 23/04/24 | 17:00 | ||
Κ-16 Ομιλος Νήσων (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 12:00 | ||
15η αγωνιστική | |||||||
22. | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
23. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
16η αγωνιστική | |||||||
24. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
K-14 A Όμιλος (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ||
26. | ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:30 | ||
K-14 Β Όμιλος (18η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΗΓΑΔΙΩΝ | Σάββατο | 20/04/24 | 11:30 | ||
Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 10:00 | ||
2η αγωνιστική | |||||||
29. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 20/04/24 | 13:45 | ||
22η αγωνιστική | |||||||
30. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ||
14η αγωνιστική | |||||||
31. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 13:00 | ||
Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (32η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
32. | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. | Σάββατο | 20/04/24 | 00:00 | |||
33. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Σάββατο | 20/04/24 | 13:00 | |||
34. | ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | |||
35. | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | |||
36. | ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | |||
37. | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | |||
38. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | |||
39. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 13:00 | ||
40. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | ||
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD-SILVER)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
41. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 11:30 | ||
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (IRON)-ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
42. | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 20/04/24 | 12:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.