Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Anek
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
4ο Τουρνουά Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Δήμου Ρόδου Ποδοσφαιρικής Ιστορίας και Φιλανθρωπίας


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη05/12/1720:00ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.3-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΦΑΝΤΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη06/12/1718:00ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Πέμπτη07/12/1717:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΠέμπτη07/12/1720:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.4-4
Ρεπό: ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη13/12/1715:15
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΤετάρτη13/12/1716:30
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη14/12/1718:00
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Ρεπό: ΑΦΑΝΤΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΦΑΝΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Ρεπό: ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ