Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
4ο Τουρνουά Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Δήμου Ρόδου Ποδοσφαιρικής Ιστορίας και Φιλανθρωπίας


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη05/12/1720:00ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.3-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΦΑΝΤΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη06/12/1718:00ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Πέμπτη07/12/1717:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΠέμπτη07/12/1720:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.4-4
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥΠέμπτη25/01/1816:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.0-2
Ρεπό: ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη13/12/1715:15ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.3-2
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΤετάρτη13/12/1716:30ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ.1-2
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη14/12/1718:00ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.0-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή15/12/1721:15ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.2-1
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤρίτη19/12/1718:00ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.1-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΤρίτη19/12/1715:45ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.4-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη21/12/1718:00ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.2-5
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΦΑΝΤΟΥΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή22/12/1715:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ.0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤετάρτη14/03/1817:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.1-5
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη10/01/1818:30ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ.6-0
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΠέμπτη11/01/1821:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠαρασκευή12/01/1816:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ.3-0
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤρίτη23/01/1820:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη17/01/1821:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.0-3
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣΦΑΝΩΝΠέμπτη18/01/1815:15ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.Αναβλήθηκε
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠέμπτη18/01/1819:00ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.4-4
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤετάρτη31/01/1817:30ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠέμπτη01/02/1820:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.5-7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Β ΚΑΛΥΘΙΩΝΠαρασκευή02/02/1818:00ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.Αναβλήθηκε
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη15/02/1818:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΑΦΑΝΤΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή12/01/1821:00ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.1-7
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤρίτη06/02/1818:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.4-4
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη07/02/1816:15ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.Αναβλήθηκε
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη06/03/1819:30ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.3-1
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤρίτη13/02/1818:00ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΦΑΝΤΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη20/02/1815:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.8-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠαρασκευή09/03/1819:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΦΑΝΩΝΠαρασκευή02/03/1816:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.3-0 α.α.
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΔευτέρα05/03/1817:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.1-3
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη06/03/1820:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤετάρτη14/02/1818:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.2-4
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠέμπτη08/03/1817:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.2-7
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη27/03/1819:30Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη25/01/1818:00ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.0-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤετάρτη28/03/1819:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.2-8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη29/03/1818:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.6-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ