Βιβλίο
Blue Star Ferries
Anek
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος Ομιλος

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-12 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/10/1809:152-3
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/10/1810:301-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1810:301-2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/10/1811:451-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/10/1811:459-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1813:002-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1813:001-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/10/1810:002-4
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/10/1811:155-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/10/1811:301-6
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΝΗΡΕΑΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/10/1812:307-0
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/10/1812:300-9
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/10/1812:454-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/10/1814:003-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠαρασκευή09/11/1815:453-8
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή11/11/1809:151-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή11/11/1809:150-6
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή11/11/1809:304-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή11/11/1810:306-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή11/11/1812:005-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή11/11/1813:002-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΣΥΜΗΣ ΑΟΠΑΣΤΙΔΑΠαρασκευή23/11/1815:004-1
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/11/1809:301-7
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/11/1809:303-3
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/11/1810:450-5
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/11/1812:009-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή25/11/1809:305-1
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή25/11/1809:302-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΝΗΡΕΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή09/12/1809:305-1
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή09/12/1809:452-4
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή09/12/1810:450-8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή09/12/1811:000-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή09/12/1811:005-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή09/12/1812:002-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή11/01/1915:000-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή14/12/1815:004-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο12/01/1909:301-4
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο12/01/1910:450-2
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο12/01/1912:006-0
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο12/01/1912:005-1
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή13/01/1911:002-7
ΝΗΡΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή13/01/1912:153-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή01/02/1915:151-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο02/02/1909:452-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο02/02/1909:452-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο02/02/1911:006-0
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/02/1909:454-0
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/02/1912:150-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/02/1912:150-3 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή17/02/1910:003-3
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή17/02/1910:001-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή17/02/1911:153-0 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΛΙΝΔΟΥΚυριακή17/02/1911:151-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή17/02/1911:150-7
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή17/02/1912:305-3
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή01/03/1915:158-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή22/02/1915:300-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/03/1910:004-1
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΝΗΡΕΑΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/03/1911:157-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή03/03/1911:154-5
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2ΦΑΝΩΝΚυριακή03/03/1912:309-0
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/03/1912:302-7
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/03/1912:300-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο16/03/1909:306-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο16/03/1909:301-4
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο16/03/1910:450-3
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο16/03/1910:452-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/03/1910:450-3 α.α.
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/03/1910:452-7
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/03/1912:001-5


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή15/03/1915:306-0
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο30/03/1911:150-3
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο30/03/1912:300-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο30/03/1912:301-3
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή31/03/1911:302-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή31/03/1912:450-2
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή31/03/1912:454-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή05/04/1914:303-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη11/04/1918:300-3
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΠαρασκευή12/04/1915:453-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΠαρασκευή12/04/1917:003-4
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΠαρασκευή12/04/1917:003-2
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο13/04/1918:002-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο13/04/1918:002-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή12/05/1910:154-3
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/05/1910:153-5
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/05/1910:153-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή12/05/1911:301-5
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή12/05/1912:450-3
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή12/05/1912:457-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/05/1912:457-2