Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Anek
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος Ομιλος

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/10/1809:152-3
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/10/1810:301-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1810:301-2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/10/1811:451-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/10/1811:459-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1813:002-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1813:001-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/10/1810:002-4
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/10/1811:155-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/10/1811:301-6
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΝΗΡΕΑΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/10/1812:307-0
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/10/1812:300-9
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/10/1812:454-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/10/1814:003-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠαρασκευή09/11/1815:453-8
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή11/11/1809:151-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή11/11/1809:150-6
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή11/11/1809:304-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή11/11/1810:306-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή11/11/1812:005-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή11/11/1813:002-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΣΥΜΗΣ ΑΟΠΑΣΤΙΔΑΠαρασκευή23/11/1815:004-1
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/11/1809:301-7
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/11/1809:303-3
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/11/1810:450-5
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/11/1812:009-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή25/11/1809:305-1
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή25/11/1809:302-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή07/12/1815:00Αναβλήθηκε
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΝΗΡΕΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή09/12/1809:305-1
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή09/12/1809:452-4
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή09/12/1810:450-8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή09/12/1811:000-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή09/12/1811:005-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή09/12/1812:002-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή14/12/1815:004-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ 2
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΝΗΡΕΑΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΟΡΦΕΑΣ 2
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ