Blue Star Ferries
Anek
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 2ος Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΕ ΚΩΣ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο15/12/1809:306-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή13/01/1909:303-3
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο19/01/1913:152-4
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο19/01/1915:003-7
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΚυριακή03/02/1910:003-3
ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΑΕ ΚΩΣ 2ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή03/02/1911:002-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ 2 - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο02/02/1910:005-2
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο02/03/1910:007-3
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο23/03/1914:002-1
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο13/04/1915:001-8
Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ 2

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΠαρασκευή22/03/1916:000-7
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή14/04/1911:300-5
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή31/03/1910:305-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΑΕ ΚΩΣ 2ΖΗΠΑΡΙΚυριακή31/03/1914:302-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΔευτέρα01/04/1919:306-4
ΑΕ ΚΩΣ 2 - ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο06/04/1910:000-3 α.α.
Ρεπό: Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΑΕ ΚΩΣ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο02/03/1910:000-7
ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή14/04/1910:301-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΚυριακή31/03/1914:309-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΠέμπτη11/04/1919:008-4
Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ 2