Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 09:45 | ||
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΡΟΔΟΣ Β | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 09:45 | ||
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 09:45 | ||
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 09:45 | ||
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 10:45 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 10:45 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 10:45 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2 | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 10:45 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2 | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 11:45 | ||
ΚΟΛΛΕΓ. ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 11:45 | ||
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 11:45 | ||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 11:45 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 12:45 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 12:45 | ||
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ 2 | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 12:45 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 12/10/19 | 12:45 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΡΟΔΟΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 09:45 | ||
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 09:45 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 09:45 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 09:45 | ||
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 10:45 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2 | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 10:45 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΡΟΔΟΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 10:45 | ||
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 10:45 | ||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2 | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 11:45 | ||
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 11:45 | ||
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 11:45 | ||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 11:45 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΧΑΛΚΗ 2 | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 12:45 | ||
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 12:45 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 3 | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 09:30 | ||
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 09:30 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 09:30 | ||
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 09:30 | ||
ΡΟΔΟΣ Β - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 10:30 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2 | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 10:30 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 10:30 | ||
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 10:30 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:30 | ||
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:30 | ||
ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:30 | ||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:30 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 12:30 | ||
ΑΕΡΑ 2 - ΧΑΛΚΗ 2 | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 12:30 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 12:30 | ||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 12:30 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 09:30 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 09:30 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 09:30 | ||
ΡΟΔΟΣ Β - ΟΡΦΕΑΣ 2 | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 10:30 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 10:30 | ||
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 10:30 | ||
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 10:30 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:30 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ 2 | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:30 | ||
ΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:30 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:30 | ||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 12:30 | ||
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗ 2 | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 12:30 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 12:30 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 12:30 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 09:30 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 09:30 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 09:30 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 09:30 | ||
ΡΟΔΟΣ Β - ΧΑΛΚΗ 2 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:30 | ||
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ 2 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:30 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:30 | ||
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:30 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:30 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:30 | ||
ΧΑΛΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:30 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:30 | ||
ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 12:30 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 12:30 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 12:30 |