Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 09:45 | ||
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 09:45 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 09:45 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 10:45 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 10:45 | ||
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ 3 | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 10:45 | ||
ΚΟΛΛΕΓ. ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 11:45 | ||
ΑΕΡΑ 2 - ΧΑΛΚΗ 2 | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 11:45 | ||
ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2 | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 11:45 | ||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 12:45 | ||
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 12:45 | ||
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 12:45 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 09:30 | ||
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 09:30 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 09:30 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 10:30 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 10:30 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2 | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 10:30 | ||
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:30 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:30 | ||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:30 | ||
ΧΑΛΚΗ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 3 | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 12:30 | ||
ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 12:30 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 12:30 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 09:30 | ||
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 09:30 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 09:30 | ||
Α.Ε.Ρ.Α. - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 09:30 | ||
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 10:30 | ||
ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 10:30 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 10:30 | ||
ΑΕΡΑ 2 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 10:30 | ||
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:30 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:30 | ||
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:30 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΧΑΛΚΗ 2 | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:30 | ||
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 12:30 | ||
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 12:30 | ||
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 12:30 | ||
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 12:30 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 09:30 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 09:30 | ||
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 09:30 | ||
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 09:30 | ||
ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΡΟΔΟΣ Β | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 10:30 | ||
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 10:30 | ||
ΑΕΡΑ 2 - ΧΑΛΚΗ 2 | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 10:30 | ||
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 10:30 | ||
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 11:30 | ||
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 11:30 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 11:30 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 11:30 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 12:30 | ||
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 12:30 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 12:30 | ||
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 12:30 |