Kounia bella
Anek
Βιβλίο
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ Εθνική Κατηγορία 4ος Ομιλος


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.ΣΚυριακή13/11/2215:000-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.Κυριακή13/11/2215:002-1
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή13/11/2215:001-4
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή13/11/2215:001-2
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.Κυριακή13/11/2215:000-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή13/11/2215:001-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κυριακή13/11/2215:001-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή20/11/2215:003-1
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.ΠΥΛΙΟΥΚυριακή20/11/2215:003-0
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.Κυριακή20/11/2215:001-1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή20/11/2215:000-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή20/11/2215:001-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή20/11/2215:002-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΚυριακή20/11/2215:001-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.Σάββατο26/11/2215:002-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή27/11/2213:001-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή27/11/2213:452-1
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚυριακή27/11/2215:000-1
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κυριακή27/11/2215:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.ΣΚυριακή27/11/2215:000-3
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.Κυριακή27/11/2215:002-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή04/12/2213:004-1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή04/12/2215:002-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.Κυριακή04/12/2215:002-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.Κυριακή04/12/2215:004-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.Κυριακή04/12/2215:000-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή04/12/2215:002-1
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΚυριακή04/12/2215:001-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚυριακή11/12/2215:000-1
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΠΥΛΙΟΥΚυριακή11/12/2215:003-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή11/12/2215:002-1
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή11/12/2215:000-1
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή11/12/2215:001-0
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.Κυριακή11/12/2218:301-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.ΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τρίτη10/01/2315:001-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.Σάββατο17/12/2211:001-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΣάββατο17/12/2212:001-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΙΟΛΙΚΟΣΣάββατο17/12/2215:000-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.Σάββατο17/12/2215:003-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο17/12/2215:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.Σάββατο17/12/2215:001-1
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΣάββατο17/12/2215:000-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΤετάρτη21/12/2214:002-4
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.ΣΤετάρτη21/12/2215:000-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.Τετάρτη21/12/2215:006-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη21/12/2215:001-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.Τετάρτη21/12/2215:001-1
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.Τετάρτη21/12/2218:300-0
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.ΠΥΛΙΟΥΤετάρτη11/01/2315:001-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΣάββατο07/01/2313:001-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.ΣΣάββατο07/01/2315:000-2
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΣάββατο07/01/2315:001-2
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚυριακή08/01/2313:001-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή08/01/2315:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.Κυριακή08/01/2315:001-1
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή08/01/2315:003-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή15/01/2313:001-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή15/01/2315:002-0
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή15/01/2315:000-2
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.Κυριακή15/01/2315:003-0
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.Κυριακή15/01/2315:002-0
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή15/01/2315:005-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή15/01/2315:001-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή22/01/2314:003-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.Κυριακή22/01/2315:004-1
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.ΣΚυριακή22/01/2315:001-3
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κυριακή22/01/2315:003-0
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚυριακή22/01/2315:001-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή22/01/2315:002-0
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΠΥΛΙΟΥΚυριακή22/01/2315:003-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή29/01/2312:001-1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή29/01/2312:002-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή29/01/2315:002-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.Κυριακή29/01/2315:001-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.Κυριακή29/01/2315:001-0
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή29/01/2315:002-1
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.Κυριακή29/01/2315:002-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.ΣΠΥΛΙΟΥΣάββατο04/02/2313:00
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΣάββατο04/02/2314:30


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη15/02/2315:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ. - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο.
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΑΙΟΛΙΚΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΦΟΙΝΙΞ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο. - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Α.Ο. - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α.Σ.