Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 30/10/16 | 09:30 | ||
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 30/10/16 | 09:30 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 30/10/16 | 10:30 | ||
Α.Ε.Ρ.Α. - ΒΕΛΗ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 30/10/16 | 10:30 | ||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 30/10/16 | 10:30 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 1 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 30/10/16 | 11:30 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 30/10/16 | 11:30 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 30/10/16 | 11:30 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 30/10/16 | 12:30 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 30/10/16 | 12:30 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 04/12/16 | 09:30 | ||
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 04/12/16 | 10:30 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΒΕΛΗ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 04/12/16 | 10:30 | ||
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 04/12/16 | 10:30 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 1 | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 04/12/16 | 11:30 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 04/12/16 | 11:30 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 04/12/16 | 11:30 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 04/12/16 | 12:30 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 04/12/16 | 12:30 | ||
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 04/12/16 | 12:30 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 09:45 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 09:45 | ||
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 10:30 | ||
ΙΑΛΥΣΟΣ 1 - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 10:30 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 10:30 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 11:20 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 11:20 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 11:20 | ||
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 12:10 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 2 - ΒΕΛΗ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 12:10 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 12:10 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 12/02/17 | 09:45 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 12/02/17 | 09:45 | ||
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 1 | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 12/02/17 | 10:30 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 12/02/17 | 10:30 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 2 | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 12/02/17 | 10:30 | ||
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 12/02/17 | 11:20 | ||
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 12/02/17 | 11:20 | ||
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 12/02/17 | 11:20 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 12/02/17 | 12:10 | ||
ΕΥΚΛΗΣ - ΡΟΔΟΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 12/02/17 | 12:10 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 10:15 | ||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 10:15 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 11:10 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΙΑΛΥΣΟΣ 1 | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 11:10 | ||
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 12:10 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 12:10 | ||
ΡΟΔΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 12:10 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 13:00 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 13:00 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 13:00 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 10:00 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 10:00 | ||
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 10:50 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 10:50 | ||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 10:50 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 11:45 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 11:45 | ||
ΙΑΛΥΣΟΣ 1 - ΕΥΚΛΗΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 11:45 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 12:40 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 12:40 | ||
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 12:40 |
7η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|