Γήπεδο ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Πληροφορίες
Περιοχή: | |
Τύπος: | Συνθετικός χλοοτάπητας |
Διαστάσεις: | 100 x 68 μ. |
Διαθέτει: |
Αποδυτήρια Φωτισμό Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1200) |
Έδρα: | Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ |
Δεύτερη έδρα: | ΔΩΡΙΕΑΣ, ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ |
Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες
Διοργάνωση | Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Γ Κατηγορία | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | Τετάρτη | 28/02/24 | 15:30 | 0-1 |
2. | Γ Κατηγορία | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. | Σάββατο | 09/03/24 | 18:00 | 3-0 |
3. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 09:30 | |
4. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | Κυριακή | 10/03/24 | 09:30 | |
5. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 09:30 | |
6. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 09:30 | |
7. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΡΟΔΟΣ Γ | Κυριακή | 10/03/24 | 10:30 | |
8. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΡΟΔΟΣ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 | Κυριακή | 10/03/24 | 10:30 | |
9. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 10:30 | |
10. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | Κυριακή | 10/03/24 | 10:30 | |
11. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | Κυριακή | 10/03/24 | 11:30 | |
12. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΧΑΛΚΗ 2 | Κυριακή | 10/03/24 | 11:30 | |
13. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 11:30 | |
14. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 11:30 | |
15. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:30 | |
16. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:30 | |
17. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:30 | |
18. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 | ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:30 | |
19. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | Τρίτη | 12/03/24 | 12:45 | 1-0 |
20. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | Παρασκευή | 15/03/24 | 15:00 | 1-2 |
21. | Γ Κατηγορία | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΙΠΠΟΤΕΣ | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:00 |