Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 32 από 56 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 68 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1200)
Έδρα: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Δεύτερη έδρα: ΔΩΡΙΕΑΣ, ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος ΟμιλοςΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΠαρασκευή01/02/1915:151-0
2.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Σάββατο02/02/1915:000-2
3.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2Κυριακή03/02/1909:45
4.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚυριακή03/02/1909:45
5.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή03/02/1909:45
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2Κυριακή03/02/1909:45
7.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚυριακή03/02/1910:45
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΕΥΚΛΗΣ 2Κυριακή03/02/1910:45
9.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή03/02/1910:45
10.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή03/02/1910:45
11.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Κυριακή03/02/1911:45
12.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή03/02/1911:45
13.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΧΑΛΚΗ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2Κυριακή03/02/1911:45
14.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΡΟΔΟΣ Α - ΕΥΚΛΗΣΚυριακή03/02/1911:45
15.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή03/02/1912:45
16.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΡΟΔΟΣ ΒΚυριακή03/02/1912:45
17.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή03/02/1912:45
18.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΚυριακή03/02/1912:45
19.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος ΟμιλοςΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠέμπτη07/02/1919:156-1
20.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο16/02/1915:300-1
21.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΚυριακή17/02/1915:301-1
22.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος ΟμιλοςΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΠαρασκευή22/02/1915:300-2 α.α.