Anek
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 19/1/2022 14:51
 Ο αγώνας για το Πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου, 2ος όμιλος, της 10ης αγωνιστικής «ΤΗΛΟΣ-ΕΥΑΓΟΡΑΣ», δεν ορίζεται μετά από έγγραφη παραίτηση του σωματείου ΕΥΑΓΟΡΑΣ.... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-17, 19/1/2022 12:15
Καλούνται οι παρακάτω αθλητές της Κ17, να βρίσκονται την Τρίτη 25/01/2022, στο Ενωσιακό γήπεδο στο αθλητικό κέντρο «Καλλιπάτειρα», Καρακόνερο, για προπόνηση, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες). Παρακαλούνται οι αθλητές να φορούν την αθλητική τους περιβολή, δεν θα γίνει χρήση αποδυτηρίων, γι... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-15 , 19/1/2022 12:14
Καλούνται οι παρακάτω αθλητές της Κ15, να βρίσκονται τη Δευτέρα 24/01/2022, στο Ενωσιακό γήπεδο στο αθλητικό κέντρο «Καλλιπάτειρα», Καρακόνερο, για προπόνση, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες). Παρακαλούνται οι αθλητές να φορούν την αθλητική τους περιβολή, δεν θα γίνει χρήση αποδυτηρίων, ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 18/1/2022 14:50
Έπειτα από ενημέρωση από τη Διεύθυνση Ποδοσφαίρου της ΕΠΟ, ενημερώνουμε τα σωματεία της δύναμης μας ότι σύμφωνα με το υγειονομικό  Πρωτόκολλο Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου, για την επάνοδο ενός ποδοσφαιριστή στις αθλητικές δραστηριότητες, έπειτα από νόσηση (covid-19), απαιτείται γνωμάτευση καρδιολόγου, που να βεβαιώνει ότ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 17/1/2022 11:54
Υπενθυμίζουμε στα σωματεία της δύναμης μας ότι λόγω επανέναρξης των Πρωταθλημάτων Δωδεκανήσου, όλων των Κατηγοριών, για το Σαββατοκύριακο 22-23/01/2022, τυχόν αιτήματα σωματείων έως αύριο Τρίτη 18.01.2022 και ώρα 14:00, για να εξετασθούν στη συνεδρίαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου.... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Νο 12/03.01.2022, 11/1/2022 11:28
 Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρίασης Νο 12/03.01.2022)... περισσότερα...

epsdod fb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη19/01/2219:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΤετάρτη19/01/2220:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)
Γ Εθνική Κατηγορία 6ος Ομιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΘΝΙΚΟΣΚυριακή16/01/2215:000-1
4.ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚυριακή16/01/2215:002-2
5.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚυριακή16/01/2215:000-1
6.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή16/01/2215:001-0
7.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή16/01/2215:002-0
8.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΤετάρτη19/01/2215:00
9.ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΤετάρτη19/01/2215:00
10.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΤετάρτη19/01/2215:00
11.ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΤετάρτη19/01/2215:00
Super League 2
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΑΕ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΣάββατο15/01/2214:450-0
13.ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΕ ΑΕΚ ΒΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο15/01/2214:45Αναβλήθηκε
14.ΠΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΠΑΕ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Κυριακή16/01/2214:450-2
15.ΠΑΕ Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΚυριακή16/01/2214:453-1
16.ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚυριακή16/01/2214:453-2
17.ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣΚυριακή16/01/2214:451-0
18.ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή16/01/2214:450-0
19.ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΕ ΚΗΦιΣΙΑΚυριακή16/01/2214:451-0
20.ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ - ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑΤετάρτη19/01/2215:00
21.ΠΑΕ ΚΗΦιΣΙΑ - ΠΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣΤετάρτη19/01/2215:00
22.ΠΑΕ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗΤετάρτη19/01/2215:00
23.ΠΑΕ ΑΕΚ Β - ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη19/01/2215:00
24.ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Β - ΠΑΕ Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΤετάρτη19/01/2215:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο22/01/2212:00
(Παρατηρητής: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ)
2.ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο22/01/2212:30
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο22/01/2214:45
(Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
4.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο22/01/2214:45
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
5.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ Ε.Α.Κ.Τρίτη25/01/2213:00
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο22/01/2214:45
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
7.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο22/01/2214:45
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
8.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο22/01/2214:45
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
9.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο22/01/2214:45
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
10.ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο22/01/2215:00
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
11.ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΛΑΚΚΙΔευτέρα24/01/2214:45
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή23/01/2212:00
(Παρατηρητής: ΜΑΝΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13.ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή23/01/2214:45
(Παρατηρητής: ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
14.ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή23/01/2218:15
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
15.ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ Ε.Α.Κ.Δευτέρα24/01/2212:00
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή23/01/2214:45
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
17.ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή23/01/2214:45
(Παρατηρητής: ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
18.ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή23/01/2215:00
(Παρατηρητής: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
19.ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή23/01/2215:30
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο22/01/2217:30
(Παρατηρητής: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ)
21.ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή23/01/2211:30
(Παρατηρητής: ΓΛΥΚΟΚΑΛΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
22.ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή23/01/2214:30
(Παρατηρητής: ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
23.ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή23/01/2214:45
(Παρατηρητής: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ)
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή23/01/2212:30
25.AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή23/01/2214:45
26.ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Δευτέρα24/01/2215:00
K-16
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο22/01/2211:30
28.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή23/01/2211:30
29.ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή23/01/2211:30
30.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΧΑΛΚΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή23/01/2211:30
Κ-16 Ομιλος Νήσων
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο22/01/2215:00
32.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο22/01/2215:00
33.ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή23/01/2212:00
K-14 A Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο22/01/2211:30
35.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο22/01/2211:30
36.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή23/01/2210:30
K-14 B Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή23/01/2211:30
Κ-14 Ομιλος Νήσων
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΥΛΙΟΥΚυριακή23/01/2212:00
39.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή23/01/2218:00
Γ Εθνική Κατηγορία 6ος Ομιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΠέμπτη20/01/2215:00
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
41.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚυριακή23/01/2215:00
42.ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή23/01/2215:00
43.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚυριακή23/01/2215:00
44.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή23/01/2215:00
45.ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή23/01/2215:00
Super League 2
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΠΑΕ ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Πέμπτη20/01/2214:45
47.ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΕ ΡΟΔΟΣΚυριακή23/01/2214:45
48.ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Β - ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΚυριακή23/01/2214:45
49.ΠΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ - ΠΑΕ ΗΡΟΔΟΤΟΣΚυριακή23/01/2214:45
50.ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή23/01/2214:45
51.ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ - ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚυριακή23/01/2214:45
52.ΠΑΕ ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΕ Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΚυριακή23/01/2214:45
53.ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ - ΠΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣΚυριακή23/01/2214:45
54.ΠΑΕ ΑΕΚ Β - ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗΚυριακή23/01/2217:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.