Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Anek
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 16/10/2019 10:10
Η έναρξη του Πρωταθλήματος για την Γ’ Κατηγορία Δωδεκανήσου καθώς και για το Κ-14 (όμιλοι Ρόδου), μεταφέρεται για το Σαββατοκύριακο 26-27 Οκτωβρίου 2019.... περισσότερα...
Παίζουμε Ποδόσφαιρο για το μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ, 14/10/2019 14:49
Η ΕΠΣ Δωδεκανήσου, δε μένει αμέτοχη στην προσπάθεια που γίνεται για τη βοήθεια του μικρού Παναγιώτη- Ραφαήλ. Ενόψει της 1ης φάσης του Κ-8, που θα πραγματοποιηθεί στο Γήπεδο Κρεμαστής το Σάββατο 19.10.2019 και της 1ης αγωνιστικής του Κ-12, που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 19.10.2019 στο γήπεδο Φανών και την Κυριακή 20.10.2019 στα γήπεδα Μαριτ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, 14/10/2019 14:41
Το Σαββατοκύριακο  19 -20 Οκτωβρίου 2019, θα πραγματοποιηθεί η 1η αγωνιστική του Κ-12, στο γήπεδο Φανών (Σάββατο) και στα γήπεδα Μαριτσών και Παραδεισίου (Κυριακή). Αιτήματα Σωματείων, έως την Τετάρτη 16.10.2019 στις 12:00, αναλυτικό πρόγραμμα την Πέμπτη 17.10.2019, το πρωί.... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 14/10/2019 14:41
 Ενόψει της έναρξης της 1ης  Αγωνιστικής της Β’ (όμιλοι Ρόδου)  & Γ’  Κατηγορίας Δωδεκανήσου και της 1ης αγωνιστικής του  Κ-14 (όμιλοι Ρόδου), περιόδου 2019-2020, στις 19-20.10.2019, υπενθυμίζουμε στα Σωματεία που συμμετέχουν ότι,  τα αιτήματα  τους  σχετικά με τον ορισμό των αγώνων, θα πρέπει να κατατεθούν  στη γραμματεία της Ένωσης έω... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, 14/10/2019 14:38
 Το Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2019, θα πραγματοποιηθεί η 1η φάση του Κ-8, στο γήπεδο Κρεμαστής. Αιτήματα Σωματείων, έως την Τετάρτη 16.10.2019 στις 12:00, αναλυτικό πρόγραμμα την Πέμπτη 17.10.2019, το πρωί.... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 12/10/2019 13:27
   Λόγω πένθους, στην Έμπωνα, ο αγώνας της 1ης φάσης του Κυπέλλου Δωδεκανήσου «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ» κοινή συναίνεση των δύο σωματείων μεταφέρεται για τις 30.10.2019.... περισσότερα...

epsdod fb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο12/10/1912:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΦΩΤΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
0-4
2.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο12/10/1916:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΚΚΑΣ Χ)
1-2
3.Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο12/10/1916:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-2
4.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο12/10/1916:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
4-0
5.ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο12/10/1916:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-1
6.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΔΙΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή13/10/1913:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
0-0
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΩΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή13/10/1913:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.
(Παρατηρητής: ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
3-1
8.ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΛΑΚΚΙΔευτέρα14/10/1911:45ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
3-1
K-16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή13/10/1911:00ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΣΤΕΦΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
1-1
10.ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή13/10/1912:00ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΟΣΧΟΣ Γ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
1-1
11.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/10/1912:00ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
5-0
12.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή13/10/1915:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΜΟΣΧΟΣ Γ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
7-0
13.ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή13/10/1917:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΚΚΑΣ Χ)
4-2
14.ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Τρίτη15/10/1920:00ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
2-0
Κύπελλο Δωδεκανήσου
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 10)ΓΕΝΝΑΔΙΟΥΠαρασκευή11/10/1913:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
2-0
16.ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 6)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο12/10/1915:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
0-3
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 7)ΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο12/10/1915:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
0-1
18.ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 12)ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο12/10/1916:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
0-2
19.ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 4)Ε.Α.Κ.Κυριακή13/10/1912:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
1-5
20.ΧΑΛΚΗ - ΤΗΛΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2)ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή13/10/1913:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΛΑΖΟΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-5
21.ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 9)Ε.Α.Κ.Κυριακή13/10/1915:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΑΧΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
1-1 (πεν: 3-1)
22.ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ (ΝΙΚΗΤΗΣ 5)ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή13/10/1915:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
0-1
23.Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 11)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή13/10/1915:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-1 (πεν: 4-3)
24.ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΕΥΚΛΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 3)Ε.Α.Κ.Κυριακή13/10/1918:00ΚΑΖΑΣ Α., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
1-3
25.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤετάρτη16/10/1915:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
Γ Εθνική Κατηγορία 6ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο12/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΛΟΥΙΖΙΔΗ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ)
2-0
27.ΥΠΑΤΟΥ Α Ο - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή13/10/1916:000-1
28.ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 - ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΕΚΚυριακή13/10/1916:002-0
29.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΚυριακή13/10/1916:000-0
30.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΠΑΣΚυριακή13/10/1916:001-2
31.ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.ΟΚυριακή13/10/1916:001-2
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-8 -ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΚυριακή13/10/1910:30
33.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΕ ΚΩΣΚυριακή13/10/1910:30
34.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 3 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ Κυριακή13/10/1911:30
35.Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΚυριακή13/10/1911:30
36.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 4 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚυριακή13/10/1912:30
37.ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2Κυριακή13/10/1912:30
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1909:45
39.ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΡΟΔΟΣ ΒΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1909:45
40.ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1909:45
41.ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1909:45
42.ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1910:45
43.ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1910:45
44.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1910:45
45.ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1910:45
46.ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1911:45
47.ΚΟΛΛΕΓ. ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ - ΙΠΠΟΤΕΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1911:45
48.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1911:45
49.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1911:45
50.ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1912:45
51.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1912:45
52.ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1912:45
53.Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/10/1912:45
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΔΙΑΣΚυριακή13/10/1910:30
55.ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ Κυριακή13/10/1910:30
56.ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΚυριακή13/10/1911:30
57.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή13/10/1911:30
58.ΑΕ ΚΩΣ 2 - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή13/10/1912:30
59.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΚυριακή13/10/1912:30
Football League
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
60.ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣάββατο12/10/1915:001-0
61.ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥΚυριακή13/10/1915:001-1
62.ΠΑΕ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΕ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή13/10/1916:004-1
63.ΠΑΕ ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΕ Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΚυριακή13/10/1916:000-1
64.ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΕ ΤΡΙΓΛΙΑ Κυριακή13/10/1916:002-1
65.ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή13/10/1916:001-1
66.ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή13/10/1916:001-0

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΕ ΚΩΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο19/10/1912:30
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ)
2.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο19/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
3.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο19/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
4.ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο19/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
5.ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή20/10/1913:15
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
6.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
7.ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΥΛΙΟΥΤρίτη22/10/1913:30
(Παρατηρητής: ΦΩΤΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο19/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
9.ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο19/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
10.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή20/10/1913:15
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
11.ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή20/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
12.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή20/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
13.ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΨΙΝΘΟΥΚυριακή20/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή18/10/1915:30
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
15.ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
16.ΤΗΛΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΤΗΛΟΥΚυριακή20/10/1912:15
(Παρατηρητής: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
17.ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/10/1913:30
(Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
18.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή20/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΒΟΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
19.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή20/10/1916:00
(Παρατηρητής: ΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
K-16
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1911:30
21.ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο19/10/1911:30
22.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο19/10/1911:30
23.Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή20/10/1911:00
24.ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή20/10/1911:30
25.ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή20/10/1911:30
Β΄ Γυναικών 4ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚυριακή20/10/1912:30
27.ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΜΗΤΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή20/10/1913:30
28.ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή20/10/1913:30
29.ΒΟΛΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α.Ο.Κυριακή20/10/1916:00
Football League
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΕ ΙΩΝΙΚΟΣ Σάββατο19/10/1915:00
31.ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή20/10/1915:00
32.ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΕ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣΚυριακή20/10/1916:00
33.ΠΑΕ Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΠΑΕ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή20/10/1916:00
34.ΠΑΕ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑΚυριακή20/10/1916:00
35.ΠΑΕ ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑΚυριακή20/10/1916:00
36.ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή20/10/1916:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.