Blue Star Ferries
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΠΑΣΤΙΔΑ

Πρώτο Προηγούμενο 47 από 56 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 64 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 600)
Έδρα: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Δεύτερη έδρα: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ, ΝΗΡΕΑΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή03/03/1915:301-2
2.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΠαρασκευή08/03/1915:000-3
3.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΧΑΛΚΗΣάββατο16/03/1916:001-3
4.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος ΟμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Κυριακή17/03/1909:300-8
5.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος ΟμιλοςΓ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚυριακή17/03/1909:302-2
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος ΟμιλοςΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή17/03/1910:450-3 α.α.
7.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος ΟμιλοςΝΗΡΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2Κυριακή17/03/1910:452-7
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή17/03/1912:001-5
9.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος ΟμιλοςΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή17/03/1912:0010-0
10.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή17/03/1913:152-2
11.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο23/03/1909:45
12.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο23/03/1909:45
13.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2Σάββατο23/03/1909:45
14.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΣάββατο23/03/1910:45
15.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο23/03/1910:45
16.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΧΑΛΚΗ 2Σάββατο23/03/1910:45
17.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΣάββατο23/03/1910:45
18.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2Σάββατο23/03/1911:45
19.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2Σάββατο23/03/1911:45
20.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΕΡΑ 2 - ΧΑΛΚΗΣάββατο23/03/1911:45
21.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΙΠΠΟΤΕΣ - ΡΟΔΟΣ ΒΣάββατο23/03/1911:45
22.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Σάββατο23/03/1912:45
23.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΣάββατο23/03/1912:45
24.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΣάββατο23/03/1912:45
25.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΕΥΚΛΗΣΣάββατο23/03/1912:45
26.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΣάββατο23/03/1913:45
27.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο23/03/1913:45
28.K-16ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΣάββατο23/03/1916:00
29.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ Κυριακή24/03/1916:00
30.K-16ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη03/04/1916:00