Blue Star Ferries
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΖΗΠΑΡΙ

Πρώτο Προηγούμενο 24 από 56 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Έδρα: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
Δεύτερη έδρα: ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ, ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΤετάρτη21/11/1817:455-3 παρ.
2.Κ-14 Ομιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή25/11/1809:301-1
3.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚυριακή25/11/1811:153-4
4.Κ-16 Ομιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ Τρίτη27/11/1820:300-5
5.Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη28/11/1813:156-2
6.Κ-14 Ομιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο01/12/1813:007-0
7.Κ-16 Ομιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΣάββατο01/12/1815:003-2
8.Κ-14 Ομιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο01/12/1818:002-1
9.Κ-14 Ομιλος ΝήσωνΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚυριακή02/12/1813:159-2
10.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΚυριακή02/12/1817:002-2
11.Κ-16 Ομιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΠέμπτη06/12/1813:301-6
12.Κ-16 Ομιλος ΝήσωνΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο08/12/1813:002-0
13.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή09/12/1811:00Αναβλήθηκε
14.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή09/12/1814:453-0
15.Κ-14 Ομιλος ΝήσωνΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΔευτέρα10/12/1815:3011-2
16.Κ-16 Ομιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠέμπτη13/12/1813:00
17.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος ΟμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2Σάββατο15/12/1809:30
18.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος ΟμιλοςΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΕ ΚΩΣ 2Σάββατο15/12/1809:30
19.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος ΟμιλοςΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΣάββατο15/12/1810:30
20.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος ΟμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΣάββατο15/12/1810:30
21.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΩΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΣάββατο15/12/1812:30
22.Κ-14 Ομιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΣάββατο15/12/1818:00
23.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΚυριακή16/12/1814:45
24.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος ΟμιλοςΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΣάββατο22/12/1811:00
25.Κ-16 Ομιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚυριακή23/12/1813:00