Anek
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 27 από 56 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Φυσικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 105 x 74 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1200)
Έδρα: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Δεύτερη έδρα: ΑΣ ΡΟΔΟΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ΄ Κατηγορίας Γυναικών 8ος ΟμιλοςΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή05/05/1911:005-0
2.K-14 A ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΣάββατο11/05/1912:002-4
3.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος ΟμιλοςΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή12/05/1910:154-3
4.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος ΟμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή12/05/1910:150-4
5.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος ΟμιλοςΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚυριακή12/05/1911:301-5
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Κυριακή12/05/1911:304-1
7.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος ΟμιλοςΝΗΡΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή12/05/1912:450-3
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος ΟμιλοςΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή12/05/1912:457-0
9.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο18/05/1917:00
10.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΣάββατο18/05/1917:00
11.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΧΑΛΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΣάββατο18/05/1917:00
12.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΣάββατο18/05/1917:00
13.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΣάββατο18/05/1918:00
14.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΡΟΔΟΣ Β - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2Σάββατο18/05/1918:00
15.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΕΡΑ 2 - ΧΑΛΚΗ 2Σάββατο18/05/1918:00
16.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣΣάββατο18/05/1918:00
17.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΚΛΕΑΝΘΗΣΣάββατο18/05/1919:00
18.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΕΥΚΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΣάββατο18/05/1919:00
19.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΣ ΑΡΕΝΑ - Α.Ε.Ρ.Α.Σάββατο18/05/1919:00
20.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΣάββατο18/05/1919:00
21.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΣάββατο18/05/1920:00
22.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥΣάββατο18/05/1920:00
23.K-16ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΣάββατο25/05/1911:00