Kounia bella
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:



epsdod ref school

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, 29/2/2024 15:12
 Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή, οι παρακάτω αθλητές, γεννηθέντες το 2010,  Το Δευτέρα 04.03.2024 και ώρ... περισσότερα...
ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, 29/2/2024 13:14
 Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή, οι παρακάτω αθλητές, γεννηθέντες το 2008-2009,  Την Δευτέρα   04.03.2024 και ώρ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 29/2/2024 12:25
Λόγω  αλλαγής δρομολογίων της  Blue Star Ferries, η Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου, προβαίνει στις κάτ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 28/2/2024 13:22
Λόγω ορισμού αγώνα της Β΄ Κατηγορίας Γυναικών, από την ΕΠΟ, «Α.Σ.Τ.Ι.Ρ.-ΑΠΣ ΣΑΠΦΩ», το Σάββατο 02.03.2024, στο Ε.Α.... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 28/2/2024 13:10
Την Παρασκευή 01 Μαρτίου 2024 και ώρα 18:00, στα γραφεία της Ένωσης, θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση της προημιτ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 28/2/2024 12:07
Έπειτα από την έγγραφη παραίτηση του σωματείου «ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ», του αγώνος της 10ης αγωνιστικής «... περισσότερα...

epsdod fb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο24/02/2412:15ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
4-3
2.ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο24/02/2415:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)
2-0
3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο24/02/2415:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
1-1
4.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/02/2415:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
3-2
5.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο24/02/2415:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
2-1
6.ΠΑΟΚ ΚΩ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο24/02/2419:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
4-1
7.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΤρίτη27/02/2412:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
1-1
17η αγωνιστική
8.ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΠέμπτη29/02/2421:30ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
Αναβλήθηκε
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΧΑΛΚΗ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2415:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
5-1
10.ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΒΑΤΙΟΥΚυριακή25/02/2415:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
1-2
11.ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/2415:30ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Διακόπηκε
12.ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή25/02/2415:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
2-5
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΗΛΟΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή25/02/2413:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3-1
14.ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή25/02/2414:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
0-3
15.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή25/02/2415:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)
3-0
16.ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή25/02/2415:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
1-2
17.ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη27/02/2411:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ)
1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή25/02/2413:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
2-3
19.ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΛΑΚΚΙΚυριακή25/02/2414:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΚΟΚΛΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
1-1
20.Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη28/02/2416:00ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ Α., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΘΑΝΟΣ)
3-0 α.α.
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή25/02/2415:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3-1
22.ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή25/02/2415:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΛΟΞΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
3-3
23.ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή25/02/2415:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
1-2
24.ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Κυριακή25/02/2417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-8
25.ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή25/02/2419:30ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4-1
19η αγωνιστική
26.ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη28/02/2415:30ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
27.ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη28/02/2417:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-2
28.ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΦΑΝΩΝΤετάρτη28/02/2417:30ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
3-3
29.ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΛΙΝΔΟΥΤετάρτη28/02/2418:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
2-0
K-16
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο24/02/2411:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
0-2
31.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
1-6
32.Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή25/02/2411:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
0-4
Κ-16 Ομιλος Νήσων
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΥΛΙΟΥΣάββατο24/02/2409:30ΚΑΤΟΠΗΣ Κ.Αναβλήθηκε
3η αγωνιστική
34.ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή25/02/2412:00ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.2-1
9η αγωνιστική
35.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤετάρτη28/02/2415:30ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.1-0
K-14 A Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο24/02/2411:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-0
37.ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Σάββατο24/02/2411:00ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ.6-1
38. Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΧΑΛΚΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή25/02/2411:00ΛΟΞΑΣ Α.3-2
13η αγωνιστική
39.ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή25/02/2411:30ΣΑΡΡΗΣ Γ.3-0
K-14 Β Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο24/02/2418:30ΛΟΞΑΣ Α., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.5-0
14η αγωνιστική
41.ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή25/02/2412:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.0-5
15η αγωνιστική
42.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή25/02/2412:15ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ.3-1
Κ-14 Ομιλος Νήσων
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο24/02/2415:15ΚΑΤΟΠΗΣ Κ.2-4
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 1)Ε.Α.Κ.Τετάρτη28/02/2415:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
0-7
Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Ε.Α.Κ.Κυριακή25/02/2411:000-0
46.ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή25/02/2412:300-1
47.ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - Α.Ε.Ρ.Α.Κυριακή25/02/2413:000-0
48.ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή25/02/2415:001-0
49.ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή25/02/2415:001-1
50.ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή25/02/2415:005-1
51.ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή25/02/2415:001-0
52.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή25/02/2415:002-0
53.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚυριακή25/02/2415:000-5
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2409:45
55.ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2409:45
56.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2409:45
57.ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2409:45
58.ΡΟΔΟΣ Β - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2410:45
59.ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2410:45
60.ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2410:45
61.Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2410:45
62.ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2411:45
63.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2411:45
64.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2411:45
65.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2411:45
Πανελλήνιο Πρωτάθλμα Ανάπτυξης Γυναικών Κ15
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
66.ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/2410:001-1
Πανελλήνιο Πρωτάθλμα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων K-14
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
67.ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ - ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥΔευτέρα26/02/2412:000-1
68.ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ - ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥΔευτέρα26/02/2416:004-1
Πανελλήνιο Πρωτάθλμα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων K-16
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
69.ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ - ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥΔευτέρα26/02/2415:001-4
70.ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ - ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥΔευτέρα26/02/2418:301-3
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
71.ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2413:001-3
72.ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2413:003-5
73.ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2414:154-3
K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
74.ΧΑΛΚΗ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 3ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2411:451-1
75.ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2414:15
Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD)
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
76.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2410:301-1
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
77.ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2410:305-2
78.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2411:450-3
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
79.Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο24/02/2410:006-3
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
80.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή25/02/2411:152-1
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 4ος όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
81.ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο24/02/2411:004-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο02/03/2412:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
2.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο02/03/2415:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
3.ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΛΑΡΔΟΥΣάββατο02/03/2415:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
4.ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή03/03/2414:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή03/03/2415:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
6.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΒΑΤΙΟΥΤρίτη05/03/2412:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη06/03/2412:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΠΑΝΟΜΑΝΩΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο02/03/2418:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
9.ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή03/03/2411:45
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
10.ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή03/03/2415:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
11.ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή03/03/2417:15
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
12.ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Τετάρτη06/03/2413:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο02/03/2412:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
14.ΤΗΛΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΤΗΛΟΥΚυριακή03/03/2411:45
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
15.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή03/03/2415:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
16.ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή03/03/2415:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
17.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή03/03/2415:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο02/03/2415:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΑΡΕΦΑΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
19.ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΛΑΚΚΙΚυριακή03/03/2412:15
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΚΟΚΛΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
20.ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2414:15
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΑΒΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
21.ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή03/03/2415:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο02/03/2418:30
23.ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο02/03/2418:30
24.ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή03/03/2411:00
25.ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή03/03/2415:30
26.ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΙΠΠΟΤΕΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή03/03/2415:30
19η αγωνιστική
27.ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη05/03/2415:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
20η αγωνιστική
28.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη06/03/2418:30
K-16
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο02/03/2410:30
13η αγωνιστική
30.ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΣΥΜΗΣάββατο02/03/2412:00
17η αγωνιστική
31.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο02/03/2415:30
2η αγωνιστική
32.ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΠαρασκευή08/03/2412:30
Κ-16 Ομιλος Νήσων
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο02/03/2412:00
34.ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή03/03/2412:00
8η αγωνιστική
35.ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή03/03/2413:00
21η αγωνιστική
36.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή03/03/2413:00
K-14 A Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο02/03/2411:00
38.ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο02/03/2411:30
14η αγωνιστική
39.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο02/03/2413:00
40.ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή03/03/2412:00
K-14 Β Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή03/03/2418:00
Κ-14 Ομιλος Νήσων
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο02/03/2410:00
17η αγωνιστική
43.ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΛΑΚΚΙΣάββατο02/03/2412:30
22η αγωνιστική
44.Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή03/03/2413:00
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη06/03/2415:00
46.ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη06/03/2416:00
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος Νήσων
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΖΗΠΑΡΙΤετάρτη06/03/2415:00
Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή03/03/2411:30
49.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή03/03/2412:00
50.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή03/03/2413:30
51.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή03/03/2414:00
52.ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή03/03/2415:00
53.ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή03/03/2415:00
54.Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή03/03/2415:00
55.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Κυριακή03/03/2415:00
56.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΚυριακή03/03/2415:00
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
(5η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2411:00
58.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2411:00
59.ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2412:00
60.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2412:00
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
61.ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο02/03/2412:00
62.ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο02/03/2412:00
63.ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο02/03/2412:00
64.ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο02/03/2413:00
65.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο02/03/2413:00
66.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο02/03/2413:00
67.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο02/03/2413:00
Πανελλήνιο Πρωτάθλμα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων K-14
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
68.ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ - ΕΠΣ ΣΑΜΟΥΕ.Α.Κ.Τρίτη05/03/2414:00
69.ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ - ΕΠΣ ΧΙΟΥ Τετάρτη06/03/2412:00
Πανελλήνιο Πρωτάθλμα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων K-16
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
70.ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ - ΕΠΣ ΣΑΜΟΥΕ.Α.Κ.Τρίτη05/03/2417:00
71.ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ - ΕΠΣ ΧΙΟΥ Τετάρτη06/03/2415:00
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
72.ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2410:00
73.ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2410:00
74.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2411:00
75.ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΠΑΟΚ ΚΩ 2ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2411:00
76.ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ 3 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2412:00
77.ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ 3ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2412:00
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
78.ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2409:30
79.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2410:45
K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
80.ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΡΟΔΟΣ ΒΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2409:30
81.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2410:45
82.ΟΡΦΕΑΣ 3 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2412:00
Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD)
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
83.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2413:15
7η αγωνιστική
84.ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Β ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2414:30
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
85.ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2412:00
86.ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2413:15
87.ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2414:30
Β΄ Γυναικών 4ος Ομιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
88.ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΣΑΠΦΩ ΑΠΣΕ.Α.Κ.Σάββατο02/03/2417:00
89.ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΟΥ ΑΟ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΟΚυριακή03/03/2415:00
90.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο.Κυριακή03/03/2415:00
91.ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣΚυριακή03/03/2415:00
Γ΄ Κατηγορίας Γυναικών 7ος Ομιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
92.ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝΚυριακή03/03/2414:00
7η αγωνιστική
93.ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή03/03/2415:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.