Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ||||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 07/11/21 | 09:45 | 0-3 | |
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ 2 | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 07/11/21 | 11:00 | 3-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ||||||
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΠΥΛΙΟΥ | Κυριακή | 28/11/21 | 10:00 | 3-0 | |
ΠΑΟΚ ΚΩ 2 - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Παρασκευή | 03/12/21 | 17:00 | 0-3 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ||||||
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ 2 | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 14/11/21 | 10:00 | 3-0 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΠΥΛΙΟΥ | Κυριακή | 28/11/21 | 10:00 | 3-3 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ||||||
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 14/11/21 | 11:15 | 2-1 | |
ΠΑΟΚ ΚΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 27/02/22 | 10:00 | 4-6 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ 2 | ||||||
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 11/12/21 | 10:30 | 3-0 | |
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 11/12/21 | 14:00 | 1-3 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ||||||
ΠΑΟΚ ΚΩ 2 - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 06/02/22 | 10:15 | 2-4 | |
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 06/02/22 | 10:15 | 5-3 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ||||||
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ 2 | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Τετάρτη | 19/01/22 | 16:00 | 4-2 | |
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 12/03/22 | 11:15 | 0-3 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ||||||
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 12/03/22 | 12:30 | 3-2 | |
ΠΑΟΚ ΚΩ 2 - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΠΥΛΙΟΥ | Σάββατο | 26/03/22 | 16:00 | 2-5 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ||||||
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 19/03/22 | 11:00 | 5-4 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ 2 | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 19/03/22 | 12:15 | 5-4 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΟΚ ΚΩ 2 - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ||||||
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 27/02/22 | 11:30 | 3-6 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΠΥΛΙΟΥ | Σάββατο | 26/03/22 | 17:15 | 2-0 |