Kounia bella
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Anek

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ-14 Ομιλος Νήσων

<< K-14 Β Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤετάρτη16/11/2215:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.0-3
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο19/11/2211:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.6-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο19/11/2215:15ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ.1-4
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή20/11/2215:00ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή20/11/2210:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.5-0
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΥΛΙΟΥΣάββατο26/11/2217:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.2-7
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο14/01/2315:15ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ.2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή29/01/2315:00ΣΙΜΙΔΗΣ Β.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο03/12/2215:00ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο03/12/2215:30ΣΙΜΙΔΗΣ Β.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο07/01/2314:45ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.0-3 α.α.
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή22/01/2310:00ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ.Αναβλήθηκε


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή27/11/2213:30ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.2-3
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠαρασκευή09/12/2216:00ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.0-4
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή08/01/2312:00ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.1-2
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο14/01/2311:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.0-3 α.α.
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή15/01/2310:00ΣΙΜΙΔΗΣ Β.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο03/12/2215:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.9-3
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο10/12/2213:30ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.5-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο17/12/2215:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή18/12/2212:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο21/01/2315:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.0-5
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο28/01/2311:00Αναβλήθηκε


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή22/01/2312:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.6-4
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΠΥΛΙΟΥΣάββατο28/01/2316:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.6-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή29/01/2311:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.4-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ0-2
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΤετάρτη18/01/2317:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤετάρτη25/01/2316:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.2-5


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΠΑΟΚ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ