Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Anek

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος

<< K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 2ος Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο29/10/2210:450-1
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο29/10/2213:154-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2 - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο12/11/2209:003-0
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή13/11/2211:303-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο26/11/2211:000-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο03/12/2216:150-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο17/12/2210:154-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή18/12/2209:455-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή15/01/2311:301-2
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο21/01/2311:300-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή22/01/2311:153-1
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή22/01/2312:002-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2 - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΕ ΛΕΡΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΑΕ ΛΕΡΟΥ