Kounia bella
Anek
Blue Star Ferries
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2209:30
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2209:30
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2209:30
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΙΑΛΥΣΟΣ 3ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2209:30
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2210:30
ΡΟΔΟΣ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2210:30
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2210:30
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΧΑΛΚΗ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2210:30
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2211:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2211:30
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2211:30
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2211:30
ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2212:30
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2212:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2212:30
ΟΡΦΕΑΣ 4 - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2212:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2213:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2213:30


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2309:30
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2309:30
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2309:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2309:30
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2310:30
ΧΑΛΚΗ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2310:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2310:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2310:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2311:30
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΡΟΔΟΣ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2311:30
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2311:30
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2311:30
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2312:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2312:30
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2312:30
Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2312:30