Kounia bella
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
K-16

Κ-16 Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή29/10/2311:00ΛΟΞΑΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)6-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή29/10/2311:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΣΥΜΗΚυριακή29/10/2312:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ.0-6
Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη31/10/2315:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ Ε.Α.Κ.Πέμπτη16/11/2316:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)5-1
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ0-3 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη01/11/2315:15ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή05/11/2310:30ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)5-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή05/11/2311:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-8
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΠαρασκευή08/03/2412:30
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ0-3 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο11/11/2310:45ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)7-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο11/11/2311:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)7-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο11/11/2312:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)9-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣΥΜΗΚυριακή12/11/2310:45ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.3-6
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή17/11/2315:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή17/11/2314:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)8-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο18/11/2311:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-6
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή19/11/2311:00ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-6
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή19/11/2311:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)4-1
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.0-3 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο25/11/2313:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΛΟΞΑΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή26/11/2318:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)8-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο09/12/2311:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο18/11/2311:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο02/12/2311:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο02/12/2313:15ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο02/12/2315:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή03/12/2311:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΛΟΞΑΣ Α., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-6
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.3-0 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή10/12/2311:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή10/12/2311:00ΛΟΞΑΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-6
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/12/2319:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ0-3 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο16/12/2311:00ΛΟΞΑΣ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-6
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/2313:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)7-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/2315:15ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)7-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή17/12/2318:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο06/01/2415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-4
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο06/01/2415:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή07/01/2410:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-9
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή07/01/2411:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή07/01/2411:00ΛΟΞΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Σάββατο13/01/2410:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο13/01/2411:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο13/01/2417:15ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή09/02/2416:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣΥΜΗΣάββατο10/02/2411:00ΒΛΑΧΟΣ B.0-7
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ0-3 α.α.
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΣΥΜΗΣάββατο20/01/2411:00ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.0-8
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή21/01/2411:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-8
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤρίτη23/01/2417:30ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-6
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ Ε.Α.Κ.Σάββατο10/02/2415:30ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-1
Ρεπό: ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ0-3 α.α.
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ0-3 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο27/01/2411:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/01/2411:00ΛΟΞΑΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-3
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΔευτέρα29/01/2418:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)10-0
Ρεπό: ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο03/02/2411:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο03/02/2411:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΣΥΜΗΣάββατο02/03/2412:00
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε.Ρ.Α.0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη14/02/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη14/02/2416:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-1
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο17/02/2411:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο17/02/2416:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή18/02/2411:00ΛΟΞΑΣ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-1
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο24/02/2411:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-6
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή25/02/2411:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-4
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ0-3 α.α.
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο02/03/2410:30
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο02/03/2415:30
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ0-3 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ0-3 α.α.
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 0-3 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ0-3 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
Ρεπό: ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ