Kounia bella
Dodekanisos seaways
Blue Star Ferries
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2309:30
ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2309:30
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2309:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2309:30
ΚΛΕΑΝΘΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2310:30
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2310:30
ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2310:30
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2310:30
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2311:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2311:30
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2311:30
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2311:30
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 4ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2312:30
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 3ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2312:30
ΡΟΔΟΣ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2312:30
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2312:30


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2309:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2309:15
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2309:15
ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2310:05
ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2310:05
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2310:05
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 3ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2310:55
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2310:55
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΡΟΔΟΣ ΒΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2310:55
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2311:45
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2311:45
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2311:45
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2312:35
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2312:35
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2312:35
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2313:10
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2313:10


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2409:45
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2409:45
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2409:45
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2409:45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2Β ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2410:35
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2410:35
ΡΟΔΟΣ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2410:35
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2410:35
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2411:25
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2Β ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2411:25
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2411:25
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2411:25
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2412:15
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2412:15
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2412:15


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2409:45
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2409:45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2409:45
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2409:45
ΡΟΔΟΣ Β - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2410:45
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2410:45
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2410:45
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2410:45
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2411:45
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2411:45
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2411:45
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2411:45