Blue Star Ferries
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ

Πρώτο Προηγούμενο 2 από 56 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Φυσικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 0)
Έδρα: ΕΥΚΛΗΣ
Δεύτερη έδρα: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚυριακή29/04/1815:30
2.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Κυριακή29/04/1815:30
3.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή29/04/1815:30
4.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ Κυριακή29/04/1815:30
5.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή29/04/1816:30
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή29/04/1816:30
7.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή29/04/1816:30
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚυριακή29/04/1816:30
9.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή29/04/1817:30
10.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή29/04/1817:30
11.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2Κυριακή29/04/1817:30
12.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή29/04/1817:30
13.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή29/04/1818:30
14.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡΓ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚυριακή29/04/1818:30
15.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚυριακή29/04/1818:30
16.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ 2Κυριακή29/04/1818:30
17.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΕΥΚΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΚυριακή29/04/1819:30
18.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚυριακή29/04/1819:30
19.Εφηβικό Ομιλος ΡοδουΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Τετάρτη02/05/1817:006-2
20.Παιδικό Β ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚυριακή06/05/1817:303-1
21.Παιδικό Β ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΤετάρτη09/05/1817:308-0
22.Εφηβικό Ομιλος ΡοδουΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚυριακή13/05/1811:002-1
23.Δεύτερη Φάση Παιδικού ΠρωταθλήματοςΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή13/05/1819:304-1
24.Δεύτερη Φάση Παιδικού ΠρωταθλήματοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚυριακή20/05/1819:00
25.Δεύτερη Φάση Παιδικού ΠρωταθλήματοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/05/1817:30