Blue Star Ferries
Anek
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 3 από 56 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 104 x 68 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 400)
Έδρα: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ, ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
Δεύτερη έδρα: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ, ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΡΟΔΙΑΚΟΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΣάββατο02/03/1909:30
2.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΣάββατο02/03/1909:30
3.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΡΟΔΟΣ ΒΣάββατο02/03/1909:30
4.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΣάββατο02/03/1909:30
5.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2Σάββατο02/03/1910:30
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο02/03/1910:30
7.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο02/03/1910:30
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΣάββατο02/03/1910:30
9.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΧΑΛΚΗ 2Σάββατο02/03/1911:30
10.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΕΥΚΛΗΣ 2Σάββατο02/03/1911:30
11.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ 2Σάββατο02/03/1911:30
12.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΣάββατο02/03/1911:30
13.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΣάββατο02/03/1912:30
14.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΣάββατο02/03/1912:30
15.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΧΑΛΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο02/03/1912:30
16.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΣάββατο02/03/1912:30
17.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2Σάββατο02/03/1913:30
18.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΕΡΑ 2Σάββατο02/03/1913:30
19.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΣάββατο02/03/1913:30
20.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή03/03/1915:300-1
21.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΣάββατο09/03/1915:301-0
22.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΤΗΛΟΣΚυριακή17/03/1913:302-0
23.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΚυριακή17/03/1916:153-2
24.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΣάββατο23/03/1916:00
25.K-14 B ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚυριακή24/03/1912:00
26.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή24/03/1916:00
27.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΔευτέρα25/03/1916:00