Anek
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Εθνική Κατηγορία 6ος Ομιλος


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο29/09/1814:450-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή30/09/1813:303-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο Κυριακή30/09/1816:002-1
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή30/09/1816:001-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΚυριακή30/09/1816:001-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.ΟΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη17/10/1816:003-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΣάββατο06/10/1815:000-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή07/10/1813:301-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή07/10/1816:000-2
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κυριακή07/10/1816:002-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.ΟΚυριακή07/10/1816:003-0
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή07/10/1816:000-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή14/10/1813:300-0
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο - Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΚυριακή14/10/1816:003-2
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.ΟΚυριακή14/10/1816:000-3
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.Κυριακή14/10/1816:001-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΚυριακή14/10/1816:002-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή14/10/1816:000-1
Ρεπό: ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο20/10/1815:302-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή21/10/1814:301-1
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή21/10/1816:002-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή21/10/1816:002-1
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κυριακή21/10/1816:001-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.ΟΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή21/10/1816:003-0
Ρεπό: ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.ΟΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Πέμπτη25/10/1813:001-1
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.ΟΣάββατο27/10/1815:000-0
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο27/10/1815:000-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΣάββατο27/10/1815:000-1
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΣάββατο27/10/1815:002-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο27/10/1815:300-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή04/11/1813:301-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΚυριακή04/11/1815:001-1
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή04/11/1815:003-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή04/11/1815:002-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο Κυριακή04/11/1815:001-0
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή04/11/1815:002-1
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.ΟΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή11/11/1813:001-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή11/11/1813:001-1
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή11/11/1813:301-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΚυριακή11/11/1815:002-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΚυριακή11/11/1815:000-2
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κυριακή11/11/1815:001-1
Ρεπό: ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο17/11/1815:154-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή18/11/1812:450-2
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.Κυριακή18/11/1815:003-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.ΟΚυριακή18/11/1815:002-2
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο - Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΚυριακή18/11/1815:002-1
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή18/11/1815:001-0
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή25/11/1812:302-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΚυριακή25/11/1815:001-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κυριακή25/11/1815:004-1
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή25/11/1815:000-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο Κυριακή25/11/1815:000-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή25/11/1815:005-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΣάββατο01/12/1812:450-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή02/12/1813:000-0
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΚυριακή02/12/1815:001-0
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.Κυριακή02/12/1815:001-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.ΟΚυριακή02/12/1815:002-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη05/12/1815:001-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο08/12/1814:002-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή09/12/1812:452-1
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΚυριακή09/12/1815:001-1
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή09/12/1815:003-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο Κυριακή09/12/1815:002-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή09/12/1815:001-0
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΣάββατο15/12/1815:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή16/12/1812:00
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή16/12/1812:30
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.ΟΚυριακή16/12/1815:00
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΚυριακή16/12/1815:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.Κυριακή16/12/1815:00
Ρεπό: Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη09/01/1914:30
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
Ρεπό: ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο - Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο - ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
Ρεπό: Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ