Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Εθνική Κατηγορία 4ος Ομιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 11/09/16 | 17:00 | 1-0 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Κυριακή | 11/09/16 | 17:00 | 0-2 | ||
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Κυριακή | 11/09/16 | 17:00 | 2-0 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 11/09/16 | 17:00 | 1-4 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 11/09/16 | 17:00 | 0-0 | ||
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 11/09/16 | 17:00 | 1-0 | ||
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Κυριακή | 11/09/16 | 17:00 | 0-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 18/09/16 | 15:00 | 4-2 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 18/09/16 | 16:30 | 0-1 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | Κυριακή | 18/09/16 | 16:30 | 3-2 | ||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 18/09/16 | 16:30 | 2-0 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | Κυριακή | 18/09/16 | 16:30 | 1-2 | ||
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Κυριακή | 18/09/16 | 16:30 | 2-1 | ||
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Δευτέρα | 19/09/16 | 16:30 | 2-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΩΝΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 25/09/16 | 14:00 | 1-1 | ||
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | Κυριακή | 25/09/16 | 15:30 | 1-0 | ||
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 25/09/16 | 16:30 | 0-0 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 25/09/16 | 16:30 | 2-2 | |
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Κυριακή | 25/09/16 | 16:30 | 1-2 | ||
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ | Κυριακή | 25/09/16 | 16:30 | 1-1 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Δευτέρα | 26/09/16 | 16:00 | 3-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 01/10/16 | 16:00 | 2-1 | |
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 02/10/16 | 16:00 | 0-1 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | Κυριακή | 02/10/16 | 16:00 | 1-2 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | Κυριακή | 02/10/16 | 16:00 | 1-2 | ||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 02/10/16 | 16:00 | 2-0 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 02/10/16 | 16:00 | 1-2 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Δευτέρα | 03/10/16 | 16:00 | 1-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 09/10/16 | 16:00 | 3-2 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ | Κυριακή | 09/10/16 | 16:00 | 2-1 | ||
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | Κυριακή | 09/10/16 | 16:00 | 2-0 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 09/10/16 | 16:00 | 2-1 | ||
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 09/10/16 | 16:00 | 2-4 | ||
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Κυριακή | 09/10/16 | 16:00 | 2-0 | ||
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Δευτέρα | 10/10/16 | 15:00 | 2-2 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Σάββατο | 22/10/16 | 15:30 | 2-1 | |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 23/10/16 | 14:00 | 0-0 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 23/10/16 | 15:00 | 0-0 | ||
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Κυριακή | 23/10/16 | 15:00 | 0-1 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 23/10/16 | 15:00 | 3-1 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 23/10/16 | 15:00 | 0-2 | ||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Δευτέρα | 24/10/16 | 15:00 | 2-2 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 29/10/16 | 14:00 | 0-2 | |
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Σάββατο | 29/10/16 | 15:00 | 2-2 | ||
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | Σάββατο | 29/10/16 | 18:00 | 1-1 | ||
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | Κυριακή | 30/10/16 | 15:00 | 1-2 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | Κυριακή | 30/10/16 | 15:00 | 2-1 | ||
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ | Κυριακή | 30/10/16 | 15:00 | 1-0 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 30/10/16 | 15:00 | 0-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | 3-4 | ||
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | 1-3 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | 1-0 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | 1-2 | |
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΚΗΦΙΣΙΑ | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | 1-0 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | 1-2 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Δευτέρα | 07/11/16 | 15:00 | 1-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | 1-1 | ||
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | 0-0 | ||
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | 5-1 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | 0-0 | ||
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | 2-2 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | 0-0 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | 1-1 |
10η Αγωνιστική
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΗΦΙΣΙΑ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Σάββατο | 03/12/16 | 15:00 | 0-0 | ||
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | 0-0 | ||
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | 1-0 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | 3-4 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | 2-1 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | 4-1 | ||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Τετάρτη | 04/01/17 | 15:00 | 2-3 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | 2-2 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | 1-1 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | 0-0 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | 2-1 | |
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Δευτέρα | 12/12/16 | 16:30 | 2-0 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ | Τετάρτη | 04/01/17 | 15:00 | 2-0 | ||
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | Τετάρτη | 04/01/17 | 15:00 | 3-1 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 18/12/16 | 14:00 | 2-0 | |
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | 0-0 | ||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | 2-1 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | 0-1 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | 1-2 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | 3-3 | ||
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | 1-2 |
14η Αγωνιστική
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | 0-0 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | 1-1 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | 1-0 | ||
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | 1-1 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | 0-0 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | 4-1 | ||
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | 1-1 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 15:00 | 2-1 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | 1-0 | ||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | 0-0 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | 2-0 | ||
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | 4-1 | ||
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | 1-3 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | 1-0 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Σάββατο | 28/01/17 | 15:00 | 0-0 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 29/01/17 | 14:00 | 0-3 | |
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | 2-0 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | 1-1 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | 2-1 | ||
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | 2-0 | ||
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | 3-0 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 05/02/17 | 11:30 | 1-0 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | 1-0 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | 1-0 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | 0-1 | ||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | 1-1 | ||
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | 2-2 | |
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | 0-0 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ | Σάββατο | 11/02/17 | 15:00 | 0-3 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 12/02/17 | 15:00 | 0-1 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 12/02/17 | 15:00 | 2-0 | ||
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 12/02/17 | 15:00 | 3-0 | ||
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Κυριακή | 12/02/17 | 15:00 | 2-2 | ||
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ | Κυριακή | 12/02/17 | 15:00 | 2-1 | ||
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Δευτέρα | 13/02/17 | 12:00 | 0-2 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 0-1 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 3-0 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 0-1 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 0-2 | ||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 2-0 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 1-1 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Δευτέρα | 20/02/17 | 15:00 | 1-1 |
21η Αγωνιστική
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 12/03/17 | 12:00 | 0-2 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 12/03/17 | 13:00 | 1-0 | |
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 12/03/17 | 15:00 | 1-0 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Κυριακή | 12/03/17 | 15:00 | 2-1 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 12/03/17 | 15:00 | 2-1 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ | Κυριακή | 12/03/17 | 15:00 | 2-2 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Κυριακή | 12/03/17 | 15:00 | 0-0 |
23η Αγωνιστική
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Σάββατο | 01/04/17 | 16:00 | 0-0 | ||
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | 1-1 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | 2-0 | ||
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | 0-2 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | 1-2 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | 2-0 | |
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | 1-2 |
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 08/04/17 | 16:00 | 3-0 | |
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | 2-1 | ||
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | 4-0 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | 1-2 | ||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | 2-0 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | 3-1 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | 0-0 |
26η Αγωνιστική
27η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 14:30 | 0-2 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 14:30 | 2-0 | ||
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ | Κυριακή | 30/04/17 | 15:00 | 1-2 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | 0-0 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | 2-1 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | 2-2 | ||
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | 3-2 |
28η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 07/05/17 | 11:30 | 1-1 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 07/05/17 | 15:00 | 1-2 | ||
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 07/05/17 | 17:00 | 2-1 | |
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Κυριακή | 07/05/17 | 17:00 | 1-3 | ||
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 07/05/17 | 17:00 | 1-1 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | Κυριακή | 07/05/17 | 17:00 | 1-0 | ||
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ | Κυριακή | 07/05/17 | 17:00 | 1-2 |
29η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | 1-3 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | 3-0 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | 0-2 | ||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | 1-1 | ||
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | 3-2 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | 0-2 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | 2-0 |
30η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | 3-1 | ||
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | 0-2 | |
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | 3-1 | ||
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | 2-0 | ||
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | 1-1 | ||
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | 1-0 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | 3-0 |