ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (2η αγ.) | ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Κυριακή | 17/09/23 | 16:00 | 1-0 | |
2. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (3η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. | Κυριακή | 24/09/23 | 16:00 | 3-0 | |
3. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (4η αγ.) | ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Κυριακή | 01/10/23 | 16:00 | 1-2 | |
4. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (1η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε | Τετάρτη | 04/10/23 | 16:00 | 3-1 | |
5. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (5η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | Σάββατο | 07/10/23 | 16:00 | 2-0 | |
6. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (6η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Σάββατο | 14/10/23 | 18:00 | 2-1 | |
7. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (7η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 15:00 | 0-1 | |
8. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (8η αγ.) | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Κυριακή | 29/10/23 | 11:30 | 0-0 | |
9. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (9η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | Τρίτη | 07/11/23 | 11:00 | 1-1 | |
10. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (10η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Κυριακή | 12/11/23 | 14:30 | 0-2 | |
11. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (11η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | Τρίτη | 21/11/23 | 10:30 | 2-3 | |
12. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (12η αγ.) | ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Κυριακή | 26/11/23 | 13:00 | 2-2 | |
13. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (13η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - Α.Ε.Ρ.Α. | Δευτέρα | 04/12/23 | 13:30 | 1-2 | |
14. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (14η αγ.) | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Κυριακή | 10/12/23 | 10:45 | 2-0 | |
15. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (15η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 1-1 | |
16. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (16η αγ.) | ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Τετάρτη | 20/12/23 | 11:00 | 1-3 | |
17. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (17η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Δευτέρα | 08/01/24 | 11:00 | 0-0 | |
18. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (18η αγ.) | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | 0-1 | |
19. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (20η αγ.) | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Κυριακή | 28/01/24 | 13:00 | 2-0 | |
20. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (21η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:30 | 3-0 | |
21. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (22η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | ΠΥΛΙΟΥ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:30 | 3-0 |
22. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (23η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 3-0 | |
23. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (19η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. | Τετάρτη | 21/02/24 | 11:00 | 3-1 | |
24. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (24η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 25/02/24 | 11:00 | 0-0 |
25. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (25η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. | Κυριακή | 03/03/24 | 11:30 | 0-1 | |
26. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (26η αγ.) | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Σάββατο | 09/03/24 | 10:30 | 0-3 | |
27. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (27η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 17/03/24 | 11:00 | 0-2 | |
28. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (28η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Κυριακή | 24/03/24 | 15:00 | 0-3 | |
29. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (29η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | ||
30. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (30η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | |||||
31. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (31η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | |||||
32. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (32η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | |||||
33. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (33η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. | |||||
34. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (34η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. |