ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (1η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | Παρασκευή | 08/09/23 | 16:30 | 1-0 | |
2. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (2η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 17/09/23 | 16:00 | 2-0 | |
3. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (3η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Παρασκευή | 22/09/23 | 16:30 | 1-2 | |
4. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (4η αγ.) | ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 01/10/23 | 13:00 | 1-0 | |
5. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (5η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ | Σάββατο | 07/10/23 | 16:00 | 4-1 | |
6. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (6η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Σάββατο | 14/10/23 | 18:00 | 2-1 | |
7. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (7η αγ.) | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 11:30 | 2-0 | |
8. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (8η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 12:30 | 1-1 | |
9. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (9η αγ.) | ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 05/11/23 | 13:00 | 1-0 | |
10. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (10η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Κυριακή | 12/11/23 | 12:30 | 4-0 | |
11. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (11η αγ.) | ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:00 | 0-4 | |
12. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (12η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε | Δευτέρα | 27/11/23 | 13:00 | 2-0 | |
13. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (13η αγ.) | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 2-1 | |
14. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (14η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΠΥΛΙΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 1-2 |
15. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (15η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 1-1 | |
16. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (16η αγ.) | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Τετάρτη | 20/12/23 | 11:00 | 0-2 | |
17. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (17η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 4-1 | |
18. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (18η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 13:30 | 0-1 |
19. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (19η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 1-1 | |
20. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (20η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 13:30 | 2-1 |
21. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (21η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 2-0 | |
22. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (22η αγ.) | ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:30 | 0-2 | |
23. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (23η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 3-0 | |
24. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (24η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. | Κυριακή | 25/02/24 | 12:30 | 0-1 | |
25. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (25η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 13:30 | 2-1 | |
26. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (26η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. | Κυριακή | 10/03/24 | 15:00 | 4-1 | |
27. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (27η αγ.) | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Τετάρτη | 13/03/24 | 15:00 | 0-2 | |
28. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (28η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. | Σάββατο | 23/03/24 | 13:30 | 6-0 | |
29. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (29η αγ.) | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | ||
30. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (30η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. | |||||
31. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (31η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | |||||
32. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (32η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | |||||
33. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (33η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | |||||
34. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (34η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ |