Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
K-16

Κ-16 Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο12/11/2211:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΝΤΑΚΟ Κ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο12/11/2211:30ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο12/11/2212:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)8-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη17/11/2215:15ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΝΤΑΚΟ Κ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΠέμπτη08/12/2219:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-7


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο19/11/2211:00ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο19/11/2211:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΙΓΚΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή20/11/2211:00ΠΑΣΧΟΣ Α., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΔευτέρα21/11/2215:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη01/03/2314:30ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο26/11/2211:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή27/11/2211:00ΛΟΞΑΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤετάρτη30/11/2215:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Πέμπτη08/12/2215:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο10/12/2215:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο03/12/2211:00ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο03/12/2219:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-5
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή04/12/2211:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠέμπτη08/12/2215:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 3-0 α.α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο10/12/2211:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ Π., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή11/12/2211:00ΛΟΞΑΣ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Δευτέρα12/12/2215:30ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/01/2311:30ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΠαρασκευή09/12/2215:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή08/01/2311:30ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη25/01/2315:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΞΑΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)8-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΠέμπτη16/03/2315:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο08/04/2315:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο17/12/2211:00ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΠΑΣΧΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-5
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο14/01/2311:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή15/01/2311:00ΛΟΞΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή15/01/2311:00ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Τρίτη17/01/2320:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-0
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΠΕΡΙΟΥΤετάρτη01/03/2314:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΠαρασκευή16/12/2214:30ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο21/01/2311:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο21/01/2311:30ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή22/01/2318:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΔευτέρα23/01/2315:15ΛΟΞΑΣ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο18/02/2316:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο28/01/2311:30ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-4
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/01/2311:00ΠΑΣΧΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή29/01/2311:00ΛΟΞΑΣ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΔευτέρα30/01/2315:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΓΕΡΜΑΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ Ε.Α.Κ.Παρασκευή17/02/2316:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη22/02/2312:00ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ3-0 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο04/02/2311:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο04/02/2313:30ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο04/02/2315:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Τρίτη07/02/2319:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο11/02/2311:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ Π., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο11/02/2315:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΞΑΣ Α., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή12/02/2311:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή12/02/2311:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη15/02/2315:15ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΠΗΓΑΔΙΩΝΚυριακή05/03/2315:00ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ3-0 α.α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή19/02/2312:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΛΟΞΑΣ Α., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΛΙΝΔΟΥΤρίτη21/02/2316:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη22/02/2315:30ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΛΟΞΑΣ Α., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤετάρτη22/02/2316:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο04/03/2311:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο04/03/2315:30ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-4
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή05/03/2311:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΑΦΑΝΤΟΥΔευτέρα17/04/2316:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-5
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη19/04/2317:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ3-0 α.α.
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΠΕΡΙΟΥΤετάρτη08/03/2314:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο11/03/2311:30ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο11/03/2311:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο11/03/2311:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο11/03/2312:00ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο18/03/2312:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο18/03/2315:30ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο18/03/2318:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΝΤΑΚΟ Κ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Δευτέρα20/03/2318:45ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ Ε.Α.Κ.Τρίτη18/04/2316:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΑΚΟ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη15/03/2314:30ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ.1-6
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη05/04/2317:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΞΑΣ Α., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη05/04/2317:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΠέμπτη06/04/2317:15ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤετάρτη31/05/2318:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)5-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΛΙΝΔΟΥΚυριακή18/06/2318:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΠΑΣΧΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο08/04/2313:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο08/04/2315:30ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο08/04/2321:00ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΔευτέρα10/04/2318:15ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-7
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΠΕΡΙΟΥΤετάρτη03/05/2313:30ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ., ΠΑΣΧΟΣ Α.2-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/05/2318:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 3-0 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο22/04/2313:00ΛΟΞΑΣ Α., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΤρίτη25/04/2317:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤετάρτη26/04/2317:15ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-6
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη26/04/2320:00ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΔευτέρα19/06/2318:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο29/04/2314:30ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο29/04/2318:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή30/04/2313:15ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη03/05/2316:30ΠΑΣΧΟΣ Α., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ.0-3 α.α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή14/05/2317:00ΛΟΞΑΣ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Παρασκευή07/04/2321:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)7-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη03/05/2317:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΠέμπτη04/05/2317:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο13/05/2317:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-4
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΤετάρτη31/05/2318:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-4
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΠΕΡΙΟΥΤετάρτη28/06/2318:000-3 α.α.


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤετάρτη19/04/2317:00ΠΑΣΧΟΣ Α., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-4
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΤετάρτη03/05/2318:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΛΟΞΑΣ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-5
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο13/05/2316:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο13/05/2317:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΛΙΝΔΟΥΤετάρτη17/05/2317:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Τρίτη23/05/2316:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη23/05/2318:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΠΑΣΧΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη23/05/2318:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-8
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Τρίτη23/05/2318:30ΛΟΞΑΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤετάρτη24/05/2318:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-5