Kounia bella
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Anek

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή13/11/2211:45ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-1
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή13/11/2214:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.1-0
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΑΤΜΟΥΔευτέρα14/11/2215:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.0-3
Ρεπό: ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΛΕΙΨΩΝΠαρασκευή18/11/2215:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΜΑΓΓΟΣ Ε., ΒΟΖΙΑΝΟΣ Χ.0-1
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο19/11/2214:45ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΣΙΜΙΔΗΣ Β., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή18/12/2216:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΛΕΙΨΩΝΚυριακή27/11/2210:00ΜΑΓΓΟΣ Φ., ΜΑΓΓΟΣ Ε., ΒΟΖΙΑΝΟΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή27/11/2211:15ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.3-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή27/11/2216:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή04/12/2212:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.4-4
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤετάρτη18/01/2315:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
Ρεπό: ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο10/12/2211:15ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο17/12/2218:00ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή08/01/2311:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΙΜΙΔΗΣ Β., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή13/01/2315:000-3 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο14/01/2315:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΣΙΜΙΔΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.0-0
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή15/01/2314:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-5
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ0-3 α.α.
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο21/01/2318:00ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΣΙΜΙΔΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή22/01/2311:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-2
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΩ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΛΕΙΨΩΝΤρίτη24/01/2314:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.Διακόπηκε
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή29/01/2313:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.0-0
Ρεπό: ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
Ρεπό: Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Ρεπό: ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΩ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Ρεπό: ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΩ