Kounia bella
Βιβλίο
Anek
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή06/11/2215:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-4
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή06/11/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΣΧΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή06/11/2215:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή06/11/2215:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-0
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΕ.Α.Κ.Κυριακή06/11/2216:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
ΤΗΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΤΗΛΟΥΤρίτη24/01/2312:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ.4-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΤΗΛΟΣΜΑΛΩΝΑΣΠαρασκευή11/11/2214:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο12/11/2218:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-3 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή13/11/2214:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή13/11/2214:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή13/11/2214:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή13/11/2214:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΤΗΛΟΥΠέμπτη17/11/2212:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ.3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο19/11/2214:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή20/11/2214:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/11/2214:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή20/11/2214:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή20/11/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο26/11/2214:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή27/11/2214:45ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή27/11/2214:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή27/11/2214:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-1
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή27/11/2214:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΤΗΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΤΗΛΟΥΤρίτη29/11/2212:303-0 α.α.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΤΗΛΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΠαρασκευή02/12/2214:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή04/12/2211:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή04/12/2214:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή04/12/2214:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή04/12/2214:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΕ.Α.Κ.Κυριακή04/12/2216:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή11/12/2214:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή11/12/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟΕ.Α.Κ.Κυριακή08/01/2313:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή08/01/2314:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή08/01/2315:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΤΗΛΟΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή16/12/2213:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-5
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή18/12/2212:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-4
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή18/12/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή18/12/2214:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή18/12/2214:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή18/12/2214:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή15/01/2314:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή15/01/2314:45ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή15/01/2314:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή15/01/2314:45ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-1
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή15/01/2316:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-0
ΤΗΛΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΤΗΛΟΥΤρίτη17/01/2312:303-0 α.α.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΤΗΛΟΣΘΕΟΛΟΓΟΥΠαρασκευή20/01/2314:00Αναβλήθηκε
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο21/01/2315:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή22/01/2313:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-2
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή22/01/2314:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή22/01/2315:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή22/01/2316:30ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΤΗΛΟΣΕΜΠΩΝΑΣΠαρασκευή27/01/2313:30Αναβλήθηκε
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο28/01/2318:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)Διακόπηκε
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή29/01/2315:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή29/01/2315:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή29/01/2315:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-4
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή29/01/2317:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΗΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΗΛΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ
ΤΗΛΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΤΗΛΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΗΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΤΗΛΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΗΛΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ