Kounia bella
Dodekanisos seaways
Βιβλίο
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
K-12 1ος Ομιλος

<< K-12 "SILVER"
K-12 2ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ1-3
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο29/10/2211:003-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/2211:000-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/2212:151-3
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/11/2211:002-3
ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/11/2212:156-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή18/11/2215:301-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΣΥΜΗΚυριακή02/04/2311:000-0
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή25/11/2215:000-3
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/11/2211:000-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/11/2211:000-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/11/2212:150-3
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή18/12/2209:306-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή18/12/2212:000-3
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΣΥΜΗΚυριακή15/01/2311:001-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή12/02/2312:154-1
Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή09/12/2215:000-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή15/01/2309:451-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή15/01/2311:003-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή15/01/2312:153-5
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/02/2309:450-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/02/2311:002-3
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή12/02/2312:153-0
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη05/04/2315:151-2
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο18/02/2309:454-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο18/02/2311:005-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο18/02/2312:151-3
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή10/03/2315:150-3
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο11/03/2309:452-5
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή19/03/2311:000-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή19/03/2312:150-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή24/03/2315:151-2
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ3-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή26/03/2309:454-5
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή26/03/2311:000-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή26/03/2312:150-3
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ