Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
K-12 3ος Ομιλος

<< K-12 2ος Ομιλος
K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ "SILVER" >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/2209:453-3
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΟΡΦΕΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/2211:004-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΡΟΔΟΣ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή30/10/2211:001-4
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή30/10/2211:003-6
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή30/10/2212:151-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΟΣ Β - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή13/11/2209:451-1
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/11/2209:452-2
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/11/2211:002-5
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/11/2212:154-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο18/02/2309:451-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΡΟΔΟΣ ΒΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/11/2211:000-3
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/11/2211:001-0
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/11/2212:152-4
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/11/2212:151-5
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο18/02/2311:003-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή18/12/2209:304-2
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή18/12/2210:450-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή18/12/2210:454-5
ΡΟΔΟΣ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή18/12/2210:451-3
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή18/12/2212:000-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΡΟΔΟΣ ΒΦΑΝΩΝΚυριακή15/01/2309:455-2
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή15/01/2309:454-2
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή15/01/2312:153-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή15/01/2312:152-2
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή15/01/2312:151-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή27/01/2319:001-2
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΟΣ ΒΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή12/02/2311:003-0
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή12/02/2311:003-6
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/02/2311:000-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/02/2312:152-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΟΣ Β - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο18/02/2309:451-4
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο18/02/2309:455-3
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο25/02/2309:454-1
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο25/02/2311:003-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο25/02/2311:000-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΟΣ Β - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο11/03/2311:002-3
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο11/03/2311:001-3
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο11/03/2312:154-2
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή19/03/2309:453-0
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή24/03/2316:154-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή26/03/2309:454-1
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΟΡΦΕΑΣ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή26/03/2309:451-1
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΡΟΔΟΣ ΒΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή26/03/2311:006-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή26/03/2311:003-6
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή26/03/2312:150-0