Kounia bella
Dodekanisos seaways
Βιβλίο
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΤΗΛΟΣΕΜΠΩΝΑΣΠαρασκευή27/10/2313:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή29/10/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)2-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή29/10/2315:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή29/10/2315:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη31/10/2311:30ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο04/11/2315:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο04/11/2315:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή05/11/2315:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΜΑΛΩΝΑΣΔευτέρα06/11/2312:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-0
ΤΗΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΤΗΛΟΥΤρίτη07/11/2312:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή12/11/2314:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή12/11/2314:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-1
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή12/11/2314:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή12/11/2314:45ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΤΗΛΟΣΝΙΣΥΡΟΥΠέμπτη23/11/2311:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.3-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΤΗΛΟΥΠέμπτη16/11/2312:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο18/11/2314:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-5
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή19/11/2314:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή19/11/2318:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΔευτέρα20/11/2313:15ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο25/11/2315:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-4
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή26/11/2314:45ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)6-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή26/11/2314:45ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΕΜΠΩΝΑΣΔευτέρα27/11/2313:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΤΗΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΤΗΛΟΥΤρίτη28/11/2312:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή03/12/2314:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή03/12/2314:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-3
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή03/12/2314:45ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη05/12/2311:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.5-4
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΗΛΟΣΑΦΑΝΤΟΥΔευτέρα08/01/2413:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή10/12/2314:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/12/2314:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή10/12/2314:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥΔευτέρα11/12/2312:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΤΗΛΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΤΗΛΟΥΤρίτη12/12/2312:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΤΗΛΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΠαρασκευή15/12/2313:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΔΙΜΥΛΙΑΣΣάββατο16/12/2317:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή17/12/2314:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή17/12/2314:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-2
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη19/12/2311:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.5-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΤΗΛΟΣΜΑΛΩΝΑΣΠαρασκευή12/01/2413:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο13/01/2414:45ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή14/01/2414:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή14/01/2414:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΝΙΣΥΡΟΥΤετάρτη17/01/2411:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή21/01/2414:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)6-3
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή21/01/2414:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)1-4
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή21/01/2414:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-3
ΤΗΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΤΗΛΟΥΤρίτη23/01/2412:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΠαρασκευή09/02/2413:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΤΗΛΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΠαρασκευή26/01/2413:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)5-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή28/01/2414:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή28/01/2414:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή28/01/2417:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΝΙΣΥΡΟΥΤετάρτη31/01/2411:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή04/02/2415:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή04/02/2415:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)1-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή04/02/2415:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή04/02/2415:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΤΗΛΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΤΗΛΟΥΤρίτη06/02/2411:15ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΝΙΣΥΡΟΥΠέμπτη15/02/2411:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή16/02/2414:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή18/02/2415:15ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή18/02/2415:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή18/02/2415:15ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΗΛΟΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή25/02/2413:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή25/02/2414:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή25/02/2415:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)3-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή25/02/2415:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη27/02/2411:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο02/03/2412:00
ΤΗΛΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΤΗΛΟΥΚυριακή03/03/2411:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή03/03/2415:30
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή03/03/2415:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή03/03/2415:30


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΤΗΛΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΤΗΛΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΤΗΛΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ