Kounia bella
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways

Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
(Α/Α ΣΥΜΗ, ΚΑΤΤΑΒΙΑ)
ΤΗΛΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤΗΛΟΥΤετάρτη11/10/2312:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-3
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη11/10/2319:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2)Ε.Α.Κ.Κυριακή15/10/2312:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Κ-19 - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 1)Ε.Α.Κ.Κυριακή15/10/2316:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B., ΛΟΞΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή15/10/2316:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤρίτη17/10/2316:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΔΙΜΥΛΙΑΣΤρίτη17/10/2318:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-6
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη25/10/2318:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-6
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Κ-19 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη25/10/2320:00ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη01/11/2314:30ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-5
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΠέμπτη02/11/2314:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΠΑΣΤΙΔΑΤετάρτη08/11/2314:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-2
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΣΑΛΑΚΟΥΤρίτη28/11/2314:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΝΙΣΥΡΟΥΠέμπτη30/11/2311:15ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.4-5


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
( ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ Α/Α)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2)ΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη21/11/2317:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-3
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 6)Ε.Α.Κ.Τετάρτη10/01/2417:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2 (πεν: 3-4)
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ Κ-19 (ΝΙΚΗΤΗΣ 5)ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΠέμπτη25/01/2414:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (ΝΙΚΗΤΗΣ 4)ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη31/01/2414:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-2 παρ.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 8)ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη31/01/2414:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (ΝΙΚΗΤΗΣ 7)ΣΥΜΗΚυριακή04/02/2413:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ.3-4 παρ.
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α. (ΝΙΚΗΤΗΣ 3)ΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη14/02/2417:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-6
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 1)Ε.Α.Κ.Τετάρτη28/02/2415:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-7


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη06/03/2415:00
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη06/03/2416:00