Kounia bella
Dodekanisos seaways
Blue Star Ferries
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
K-14 A Όμιλος

K-14 Β Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή03/11/2318:00ΛΟΞΑΣ Α.8-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο04/11/2311:00ΛΟΞΑΣ Α.3-9
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο04/11/2311:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.1-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο04/11/2311:00ΒΛΑΧΟΣ B.4-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη10/01/2415:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο11/11/2311:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο11/11/2311:00ΜΟΣΧΗΣ Ε.1-5
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή12/11/2311:00ΝΤΑΚΟ Κ.4-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Κυριακή12/11/2312:15ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.11-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠέμπτη16/11/2319:00ΒΛΑΧΟΣ B.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο18/11/2311:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.0-5
Α.Ε.Ρ.Α. - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο18/11/2311:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.0-4
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο18/11/2313:00ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ.1-4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή19/11/2311:00ΤΑΣΗΣ Γ.4-0
ΧΑΛΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή11/02/2411:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.2-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο25/11/2311:00ΤΑΣΗΣ Γ.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο25/11/2311:30ΡΟΖΑΚΗΣ Ν.1-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο25/11/2319:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.3-0
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή26/11/2311:00ΛΟΞΑΣ Α.2-0
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή26/11/2311:30ΤΑΣΗΣ Γ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο02/12/2311:00ΛΟΞΑΣ Α.5-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο02/12/2311:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.3-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή03/12/2311:00ΝΤΑΚΟ Κ.0-7
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή03/12/2312:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.7-0
ΧΑΛΚΗ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤρίτη12/12/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.2-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο09/12/2316:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.1-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο09/12/2319:00ΜΟΣΧΗΣ Ε.0-1
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/12/2311:00ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή10/12/2311:00ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.1-5
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Τρίτη16/01/2417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή17/12/2311:00ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.0-2
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΔευτέρα18/12/2318:00ΡΟΖΑΚΗΣ Ν.1-3
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Τρίτη19/12/2318:30ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-4
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠαρασκευή22/12/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.7-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤρίτη20/02/2418:45ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.8-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο06/01/2417:30ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ.0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή07/01/2411:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή07/01/2411:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.2-3
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή07/01/2415:00ΣΑΡΡΗΣ Γ.5-1
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Παρασκευή19/01/2418:30ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.2-6


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο13/01/2410:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.1-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο13/01/2415:15ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.5-0
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη01/02/2418:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.2-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Τετάρτη21/02/2419:00ΛΟΞΑΣ Α.12-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο20/01/2411:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.5-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο20/01/2412:00ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.0-1
ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή21/01/2410:30ΛΟΞΑΣ Α.0-4
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή21/01/2411:00ΒΛΑΧΟΣ B.1-3
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Πέμπτη25/01/2420:15ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.0-7


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο03/02/2412:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.4-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο03/02/2413:00ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-0
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο03/02/2416:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-5
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή04/02/2411:00ΛΟΞΑΣ Α.0-8
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή04/02/2418:00ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο10/02/2411:30ΛΟΞΑΣ Α.1-4
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο10/02/2416:00ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ.2-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή11/02/2410:45ΒΛΑΧΟΣ B.9-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠέμπτη15/02/2418:45ΒΛΑΧΟΣ B.3-0 α.α.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο17/02/2418:15ΒΛΑΧΟΣ B.0-2
ΙΠΠΟΤΕΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή18/02/2410:15ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο.2-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή18/02/2410:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-4
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή18/02/2411:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.0-4
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή25/02/2411:30ΣΑΡΡΗΣ Γ.3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο24/02/2411:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Σάββατο24/02/2411:00ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ.6-1
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΧΑΛΚΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή25/02/2411:00ΛΟΞΑΣ Α.3-2
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠαρασκευή01/03/2418:45ΛΑΜΠΡΟΥ Μ.0-5
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο02/03/2413:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.6-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο02/03/2411:00ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.Διακόπηκε
ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο02/03/2411:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ.1-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ