Kounia bella
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER)

<< K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ-ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ-ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο28/10/2315:301-3
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο28/10/2315:302-5
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή29/10/2309:300-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή29/10/2310:450-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή29/10/2312:000-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/11/2309:303-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/11/2310:453-0
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/2310:453-5
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/11/2310:453-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/2312:000-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο25/11/2316:003-1
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο25/11/2316:001-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/12/2309:303-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/12/2312:003-2
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/12/2313:150-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο16/12/2312:303-0
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/12/2309:303-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/12/2310:452-3
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/12/2315:450-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΣάββατο10/02/2414:301-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή14/01/2409:304-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή14/01/2409:303-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή14/01/2410:453-1
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή14/01/2410:452-1
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή14/01/2412:004-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/01/2415:000-3
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/01/2416:150-3
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή04/02/2409:300-3 α.α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή04/02/2412:003-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή04/02/2413:154-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο17/02/2412:155-2
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο17/02/2412:153-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο17/02/2413:302-5
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΦΑΝΩΝΚυριακή18/02/2411:156-3
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή18/02/2413:452-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2413:001-3
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2413:003-5
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2414:154-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2409:301-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2410:453-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο23/03/2409:304-1
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή24/03/2409:301-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή24/03/2409:300-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή24/03/2412:001-4
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή24/03/2412:000-3 α.α.