Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ 4 - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2309:30
ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2309:30
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2309:30
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2309:30
ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2310:30
ΡΟΔΟΣ Γ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2310:30
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2310:30
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2310:30
ΡΟΔΟΣ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2311:30
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2311:30
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2311:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2311:30
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2312:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2312:30
ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2312:30


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή05/11/2310:00
ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή05/11/2310:00
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή05/11/2311:00
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή05/11/2311:00
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή05/11/2312:00
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ 3 - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ 3ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή05/11/2312:00
ΠΑΟΚ ΚΩ 2 - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ 2ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή05/11/2313:00


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2309:30
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2309:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2309:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2309:30
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2310:30
ΡΟΔΟΣ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2310:30
ΧΑΛΚΗ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2310:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2310:30
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2311:30
ΡΟΔΟΣ Γ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2311:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2311:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2311:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2312:30
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2312:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2312:30
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2312:30


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2309:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2309:30
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2309:30
ΡΟΔΟΣ Γ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2309:30
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2310:30
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2310:30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2310:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2310:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2311:30
ΡΟΔΟΣ Β - ΟΡΦΕΑΣ 3ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2311:30
ΧΑΛΚΗ 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2311:30
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2311:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2312:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2312:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2312:30
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2312:30


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2410:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2410:00
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2410:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2411:00
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2411:00
ΡΟΔΟΣ Β - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2411:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2412:00
ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2412:00
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2412:00
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2413:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2413:00
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.ΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2413:00


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2409:45
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2409:45
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2409:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2409:45
ΡΟΔΟΣ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2410:45
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2410:45
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2410:45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2410:45
ΟΡΦΕΑΣ 4 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2410:45
ΡΟΔΟΣ Γ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2411:45
ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2411:45
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2411:45
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2412:45
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2412:45
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2412:45
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2412:45