Kounia bella
Dodekanisos seaways
Βιβλίο
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β

Πρώτο Προηγούμενο 1 από 204 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΒΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2311:30
2.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (1η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο28/10/2316:453-0
3.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση)ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2310:30
4.K-14 A Όμιλος (1η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο04/11/2311:001-0
5.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (2η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/11/2309:303-0
6.K-14 A Όμιλος (2η αγ.)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠέμπτη16/11/2319:004-0
7.K-14 A Όμιλος (3η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο18/11/2311:000-4
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2310:30
9.K-14 A Όμιλος (4η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή26/11/2311:002-0
10.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (3η αγ.)ΧΑΛΚΗ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/12/2309:301-2
11.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΡΟΔΟΣ ΒΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2310:55
12.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2309:30
13.K-14 A Όμιλος (6η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/12/2311:002-2
14.K-14 A Όμιλος (5η αγ.)ΧΑΛΚΗ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤρίτη12/12/2317:002-5
15.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (4η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο16/12/2311:154-1
16.K-14 A Όμιλος (7η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΔευτέρα18/12/2318:001-3
17.K-14 A Όμιλος (8η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή07/01/2411:002-3
18.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (5η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή14/01/2409:301-3
19.K-14 A Όμιλος (10η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή21/01/2411:001-3
20.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (3η φάση)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2410:35
21.K-14 A Όμιλος (9η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη01/02/2418:002-1
22.K-14 A Όμιλος (11η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο03/02/2416:000-5
23.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (6η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΡΟΔΟΣ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή04/02/2414:301-0
24.K-14 A Όμιλος (12η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο10/02/2416:002-1
25.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (6η φάση)ΡΟΔΟΣ Γ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2411:45
26.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (7η αγ.)ΙΑΛΥΣΟΣ 3 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο17/02/2411:002-5
27.K-14 A Όμιλος (13η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή18/02/2410:152-0
28.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (4η φάση) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2410:45
29.K-14 A Όμιλος (14η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΧΑΛΚΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή25/02/2411:003-2
30.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (8η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ 3 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2412:003-2
31.K-14 A Όμιλος (15η αγ.)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή10/03/2411:000-5
32.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/03/2412:30
33.K-14 A Όμιλος (16η αγ.)ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΕ.Α.Κ.Σάββατο23/03/2416:005-0
34.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή24/03/2409:30
35.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (9η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή24/03/2413:153-2
36.K-14 A Όμιλος (17η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο30/03/2418:000-3
37.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή31/03/2412:30
38.K-12 ΡΟΔΟΥ (IRON) (1η φάση) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή07/04/2410:002-1
39.K-14 A Όμιλος (18η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή07/04/2419:302-2
40.K-12 ΡΟΔΟΥ (IRON) (2η φάση) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο13/04/2415:453-0
41.K-12 ΡΟΔΟΥ (IRON) (3η φάση)ΡΟΔΟΣ Β - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο18/05/2412:301-1 (πεν: 2-3)