Kounia bella
Dodekanisos seaways
Βιβλίο
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

Πρώτο Προηγούμενο 158 από 204 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ Κατηγορία (1η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή22/10/2316:000-1
2.Γ Κατηγορία (2η αγ.)ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή29/10/2315:001-2
3.Γ Κατηγορία (3η αγ.)ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΦΑΝΩΝΚυριακή05/11/2311:302-0
4.Γ Κατηγορία (4η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή12/11/2314:452-0
5.Γ Κατηγορία (5η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή19/11/2313:303-1
6.Γ Κατηγορία (6η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΔευτέρα27/11/2317:300-2
7.Γ Κατηγορία (8η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή10/12/2314:451-1
8.Γ Κατηγορία (11η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή14/01/2414:451-0
9.Γ Κατηγορία (12η αγ.)ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη17/01/2414:452-1
10.Γ Κατηγορία (13η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΩΡΙΕΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή21/01/2414:452-2
11.Γ Κατηγορία (7η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή28/01/2410:455-2
12.Γ Κατηγορία (15η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή04/02/2415:001-3
13.Γ Κατηγορία (16η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή11/02/2415:451-0
14.Γ Κατηγορία (17η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή18/02/2415:150-1
15.Γ Κατηγορία (18η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή25/02/2415:301-2
16.Γ Κατηγορία (19η αγ.)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΛΙΝΔΟΥΤετάρτη28/02/2418:302-0
17.Γ Κατηγορία (20η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΙΠΠΟΤΕΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή03/03/2415:300-1
18.Γ Κατηγορία (21η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο09/03/2418:003-0
19.Γ Κατηγορία (22η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΓΕΝΝΑΔΙΟΥΤετάρτη13/03/2416:000-5
20.Γ Κατηγορία (23η αγ.)ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Τετάρτη20/03/2418:000-2
21.Γ Κατηγορία (26η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή07/04/2417:001-1
22.Γ Κατηγορία (27η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή14/04/2417:000-0
23.Γ Κατηγορία (28η αγ.)ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Ε.Α.Κ.Κυριακή21/04/2415:000-1
24.Γ Κατηγορία (30η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο27/04/2418:301-0
25.Γ Κατηγορία (10η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
26.Γ Κατηγορία (14η αγ.)AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.0-3 α.α.
27.Γ Κατηγορία (25η αγ.)ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.0-3 α.α.
28.Γ Κατηγορία (29η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.