Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 100 από 204 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (1η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Παρασκευή08/09/2316:301-0
2.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (2η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή17/09/2316:002-0
3.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (3η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠαρασκευή22/09/2316:301-2
4.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (4η αγ.)ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή01/10/2313:001-0
5.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (5η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο07/10/2316:004-1
6.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (6η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Σάββατο14/10/2318:002-1
7.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (7η αγ.)ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή22/10/2311:302-0
8.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (8η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή29/10/2312:301-1
9.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (9η αγ.)ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή05/11/2313:001-0
10.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (10η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή12/11/2312:304-0
11.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (11η αγ.)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή19/11/2311:000-4
12.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (12η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΔευτέρα27/11/2313:002-0
13.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (13η αγ.)ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή03/12/2312:002-1
14.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (14η αγ.)ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή10/12/2315:001-2
15.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (15η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή17/12/2315:001-1
16.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (16η αγ.)ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΤετάρτη20/12/2311:000-2
17.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (17η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή07/01/2415:004-1
18.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (18η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή14/01/2413:300-1
19.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (19η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΣάββατο20/01/2412:301-1
20.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (20η αγ.)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή28/01/2413:302-1
21.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (21η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Κυριακή04/02/2415:002-0
22.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (22η αγ.)ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή11/02/2411:300-2
23.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (23η αγ.)ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή18/02/2415:003-0
24.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (24η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή25/02/2412:300-1
25.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (25η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή03/03/2413:302-1
26.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (26η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή10/03/2415:004-1
27.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (27η αγ.)ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΤετάρτη13/03/2415:000-2
28.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (28η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Σάββατο23/03/2413:306-0
29.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (29η αγ.)ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή31/03/2416:000-2
30.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (30η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Σάββατο06/04/2412:453-1
31.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (31η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔευτέρα15/04/2416:003-0
32.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (32η αγ.)ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή21/04/2413:001-0
33.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (33η αγ.)ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Τετάρτη24/04/2412:004-0
34.Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (34η αγ.)ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή28/04/2413:302-5