Kounia bella
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 61 από 204 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (1η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη27/09/2316:451-1
2.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (2η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή01/10/2316:301-0
3.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (3η αγ.)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο07/10/2316:153-3
4.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (1η φάση)ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη11/10/2319:000-3
5.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (4η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή15/10/2313:304-1
6.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (5η αγ.)ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο21/10/2316:002-1
7.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (6η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο28/10/2316:002-0
8.K-16 (1η αγ.)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή29/10/2311:006-1
9.K-14 A Όμιλος (1η αγ.) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο04/11/2311:001-0
10.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (7η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο04/11/2315:000-1
11.K-16 (2η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή05/11/2310:305-2
12.K-14 A Όμιλος (2η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο11/11/2311:001-5
13.K-16 (3η αγ.)ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣΥΜΗΚυριακή12/11/2310:453-6
14.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (8η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤρίτη14/11/2312:452-2
15.K-16 (6η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο18/11/2311:000-1
16.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (9η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο18/11/2314:453-4
17.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (10η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο25/11/2314:454-1
18.K-14 A Όμιλος (4η αγ.)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή26/11/2311:300-1
19.K-14 A Όμιλος (5η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή03/12/2311:000-7
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (11η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤρίτη05/12/2313:004-2
21.K-16 (5η αγ.)ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο09/12/2311:003-0
22.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (12η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο09/12/2314:451-2
23.K-14 A Όμιλος (6η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή10/12/2311:001-5
24.K-16 (8η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο16/12/2311:002-6
25.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (13η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο16/12/2314:451-1
26.K-14 A Όμιλος (7η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή17/12/2311:000-2
27.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (14η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΣΤΙΔΑΤετάρτη20/12/2314:454-1
28.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (15η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο06/01/2414:450-2
29.K-16 (9η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή07/01/2411:001-3
30.K-14 A Όμιλος (8η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή07/01/2415:005-1
31.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (16η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠαρασκευή12/01/2419:151-0
32.K-16 (10η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο13/01/2417:153-0
33.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (17η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο20/01/2414:450-0
34.K-14 A Όμιλος (10η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή21/01/2411:001-3
35.K-16 (11η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤρίτη23/01/2417:301-6
36.K-16 (12η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/01/2411:003-3
37.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (18η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο27/01/2414:451-2
38.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (2η φάση)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 8)ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη31/01/2414:300-1
39.K-14 A Όμιλος (11η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο03/02/2413:002-0
40.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (19η αγ.)ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή04/02/2412:151-1
41.K-14 A Όμιλος (3η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή11/02/2411:302-3
42.K-16 (14η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη14/02/2415:301-2
43.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (21η αγ.)ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο17/02/2417:001-1
44.K-16 (15η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή18/02/2411:001-1
45.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (22η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο24/02/2415:302-0
46.K-14 A Όμιλος (13η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή25/02/2411:303-0
47.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (23η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο02/03/2412:300-0
48.K-14 A Όμιλος (14η αγ.)ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο02/03/2413:006-0
49.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (3η φάση)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη06/03/2416:000-1
50.K-14 A Όμιλος (15η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο09/03/2413:001-1
51.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (24η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο09/03/2415:300-2
52.K-14 A Όμιλος (9η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο16/03/2411:000-3
53.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (25η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο16/03/2415:300-2
54.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (26η αγ.)ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο23/03/2412:007-1
55.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (27η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο30/03/2416:001-2
56.K-16 (18η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή31/03/2412:151-1
57.K-16 (21η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο06/04/2411:302-1
58.K-14 A Όμιλος (18η αγ.)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο06/04/2417:005-1
59.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (28η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο06/04/2417:001-0
60.K-16 (22η αγ.)ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο13/04/2411:303-0 α.α.
61.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (29η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή14/04/2417:002-1
62.K-14 A Όμιλος (17η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο20/04/2417:001-0
63.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο20/04/2417:001-2
64.K-16 (23η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή21/04/2416:000-2
65.K-16 (24η αγ.)ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη02/05/2417:303-0 α.α.
66.K-14 A Όμιλος (16η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη15/05/2418:000-3
67.K-14 A Όμιλος (12η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΧΑΛΚΗΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο18/05/2418:002-1
68.K-16 (4η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ3-0 α.α.
69.K-16 (13η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ3-0 α.α.
70.K-16 (16η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ3-0
71.K-16 (17η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ0-3 α.α.
72.K-16 (19η αγ.)ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ3-0 α.α.
73.K-16 (25η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ0-3 α.α.
74.K-16 (26η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ0-3 α.α.
75.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (20η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ3-0 α.α.