Kounia bella
Dodekanisos seaways
Blue Star Ferries
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΣΚΕΜΠΕΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 10597 από 13383 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1995
Σωματείο: ΑΕ ΚΩΣ


Στατιστικά

ΑΕ ΚΩΣ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1121590'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
590'590'295'590'

ΑΕ ΚΩΣ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001592'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΕ ΛΕΡΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2019-20

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001036'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΕ ΛΕΡΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2000900'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
450'---

ΑΕ ΛΕΡΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000781'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣ12-11-233-3Κίτρινη Κάρτα Δεύτερη Κίτρινη (Κόκκινη) 49'
2.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ10-12-231-190'
3.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ30-01-244-7Γκολ!Αυτογκολ!90'
4.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ04-02-244-090'
5.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ03-03-243-190'
6.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑ.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ10-03-242-390'
7.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΩΣ30-03-243-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
8.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ28-10-222-090'
9.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ12-11-221-290'
10.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ19-11-221-290'
11.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΕ ΚΩΣ29-11-224-284'
12.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 03-12-222-390'
13.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - Α.Ε.Ρ.Α.17-12-222-390'
14.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΩΣ14-01-236-190'
15.Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος ΝήσωνΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΩΣ18-01-234-168'
16.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ29-01-235-190'
17.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΕΥΚΛΗΣ18-02-232-190'
18.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ25-02-231-290'
19.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ04-03-231-090'
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ18-03-233-290'
21. Αγώνες Κατάταξης Play Out A ΚατηγορίαςΑΕ ΚΩΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ10-04-230-390'
22. Αγώνες Κατάταξης Play Out A ΚατηγορίαςΑΕ ΚΩΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ19-04-236-190'
23. Αγώνες Κατάταξης Play Out A ΚατηγορίαςΑΕ ΚΩΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 22-04-235-290'
24. Αγώνες Κατάταξης Play Out A ΚατηγορίαςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ27-04-232-090'
25. Αγώνες Κατάταξης Play Out A ΚατηγορίαςΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΩΣ30-04-231-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-20
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
26.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ16-09-190-290'
27.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 29-09-192-590'
28.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ08-10-193-190'
29.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ14-10-193-166'
30.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ22-10-194-090'
31.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ29-10-193-170'
32.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ12-11-191-190'
33.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ10-12-196-090'
34.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ16-12-191-190'
35.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ17-01-201-390'
36.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣ14-02-201-890'
37.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ09-03-200-490'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
38.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ04-11-182-3Γκολ!90'
39.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ18-11-181-190'
40.Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣ29-11-180-390'
41.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ02-12-185-090'
42.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ09-12-181-490'
43.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ15-01-191-390'
44.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ27-01-191-090'
45.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ03-02-193-190'
46.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ10-02-194-190'
47.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ16-02-192-1Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
48.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ26-11-170-190'
49.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ03-12-171-090'
50.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ09-01-183-090'
51.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ14-01-181-090'
52.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ28-01-181-290'
53.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ04-02-182-090'
54.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ25-02-185-061'
55.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ11-03-180-090'
56.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ02-04-180-190'