Anek
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤετάρτη01/11/1714:00ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο04/11/1712:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή05/11/1714:45ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη08/11/1714:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο11/11/1713:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΑΕ ΚΩΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή12/11/1711:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-2
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΑΤΜΟΥΚυριακή12/11/1712:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.0-2
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΛΑΚΚΙΚυριακή12/11/1712:45ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΛΑΚΚΙΣάββατο18/11/1711:45ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)4-2
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο18/11/1714:45ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή19/11/1714:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΚυριακή19/11/1714:45ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή24/11/1715:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.1-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή26/11/1711:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-2
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή26/11/1712:00ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή26/11/1714:45ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή01/12/1711:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.2-4
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή03/12/1711:15ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-3
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή03/12/1712:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΚυριακή03/12/1714:45ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο09/12/1712:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή10/12/1711:15ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή10/12/1717:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-3
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΛΑΚΚΙΚυριακή04/02/1812:45ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή07/01/1812:45ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-4
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή07/01/1813:15ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΑΤΜΟΥΚυριακή07/01/1814:45ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤρίτη09/01/1813:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο13/01/1814:45ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή14/01/1811:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΛΑΚΚΙΚυριακή14/01/1812:45ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-0
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΠΑΤΜΟΥΚυριακή14/01/1813:45ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο20/01/1813:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο20/01/1814:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή21/01/1811:30ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΤρίτη23/01/1813:00ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή28/01/1814:30ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-5
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΑΤΜΟΥΚυριακή28/01/1814:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΞΟΥΡΗΣ Γ.1-2
ΑΕ ΚΩΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή28/01/1814:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-0
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΚυριακή28/01/1816:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή11/02/1814:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΛΑΚΚΙΚυριακή25/02/1812:15ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)5-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή25/02/1813:00ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-2
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή25/02/1816:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-5


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή04/03/1812:00ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-2
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΚυριακή04/03/1813:45ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-1
ΑΕ ΚΩΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή04/03/1816:30ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-5
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΛΑΚΚΙΚυριακή11/03/1813:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΑΤΜΟΥΚυριακή25/03/1810:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.5-1
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΤρίτη27/03/1813:00ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΑΕ ΚΩΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή15/04/1811:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)8-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή15/04/1813:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)6-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή01/04/1811:00ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)7-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή01/04/1816:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-4
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΔευτέρα02/04/1811:30ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)9-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΛΑΚΚΙΔευτέρα02/04/1811:30ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ Β., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-1