Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
Α Κατηγορία Blue Star Ferries


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΥΛΙΟΥΣάββατο14/09/1912:30ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο14/09/1917:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο14/09/1917:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο14/09/1917:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο14/09/1917:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή15/09/1914:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΠΗΓΑΔΙΩΝΚυριακή15/09/1917:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.4-2
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΛΑΚΚΙΔευτέρα16/09/1911:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο21/09/1912:30ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΑΕ ΚΩΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο21/09/1912:45ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο21/09/1916:15ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ.0-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο21/09/1916:30ΚΑΖΑΣ Α., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-4
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Σάββατο21/09/1916:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΔΙΑΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή22/09/1912:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/09/1916:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤρίτη24/09/1913:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)5-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο28/09/1912:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΥΛΙΟΥΣάββατο28/09/1912:30ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο28/09/1916:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο28/09/1916:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο28/09/1916:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο28/09/1916:00ΚΑΖΑΣ Α., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΑΚΚΙΚυριακή29/09/1911:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΒΑΤΙΟΥΚυριακή29/09/1913:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο05/10/1912:15ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΑΕ ΚΩΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο05/10/1912:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο05/10/1916:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο05/10/1916:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ.0-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο05/10/1916:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο05/10/1916:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή06/10/1914:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη08/10/1913:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο12/10/1912:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο12/10/1916:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο12/10/1916:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο12/10/1916:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)4-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο12/10/1916:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΔΙΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή13/10/1913:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΩΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή13/10/1913:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΛΑΚΚΙΔευτέρα14/10/1911:45ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο19/10/1912:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο19/10/1916:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο19/10/1916:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-4
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο19/10/1916:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή20/10/1913:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/10/1916:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-2
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΥΛΙΟΥΤρίτη22/10/1913:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη23/10/1912:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο26/10/1912:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΑΕ ΚΩΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο26/10/1912:30ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-5
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο26/10/1916:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο26/10/1916:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο26/10/1916:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΕ ΔΙΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή27/10/1913:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-3
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή27/10/1915:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΤρίτη29/10/1913:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο02/11/1914:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΛΑΖΟΣ Ε.1-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο02/11/1914:15ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)5-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο02/11/1915:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο02/11/1915:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΚΩΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή03/11/1913:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή03/11/1913:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΥΛΙΟΥΤρίτη05/11/1913:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)7-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΑΚΚΙΤρίτη05/11/1915:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΥΛΙΟΥΠαρασκευή08/11/1921:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο09/11/1915:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο09/11/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΔΙΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο09/11/1915:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο09/11/1915:00ΚΑΖΑΣ Α., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή10/11/1915:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)4-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΕ.Α.Κ.Τρίτη12/11/1913:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΑΚΚΙΣάββατο16/11/1911:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο16/11/1915:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο16/11/1915:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο16/11/1915:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο16/11/1915:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο16/11/1915:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΑΤΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΕ ΚΩΣΠΥΛΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΙΤΣΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη20/11/1915:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΕ ΚΩΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΩΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΔΙΑΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΚΩΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΕ ΚΩΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΕ ΚΩΣ
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΔΙΑΣ
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΚΩΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΚΩΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΕ ΔΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΔΙΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΕ ΚΩΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΕ ΔΙΑΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΕ ΚΩΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΕ ΔΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΔΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΛΕΡΟΥ