Blue Star Ferries
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 2ος Ομιλος
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΦΑΣΗ ΤΩΝ "4" >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ 2 - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο09/12/1711:303-1
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΚυριακή10/12/1709:153-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο13/01/1810:003-6
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο13/01/1810:006-2
Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ 2

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΕ ΚΩΣ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο20/01/1811:303-4
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο17/02/1810:300-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ 2 - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΚυριακή28/01/1810:002-0
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΚυριακή28/01/1810:007-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΑΕ ΚΩΣ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο03/02/1810:000-8
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο03/02/1810:305-7
Ρεπό: ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 2

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο10/02/1810:001-9
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 2 - ΑΕ ΚΩΣ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο10/02/1810:001-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο24/02/1811:004-1
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΚυριακή25/02/1810:303-3
Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ 2

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 2 - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο10/03/1815:004-1
ΑΕ ΚΩΣ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΚυριακή11/03/1810:003-6
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΑΕ ΚΩΣ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο17/03/1810:302-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΚυριακή18/03/1812:001-3
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο24/03/1811:007-2
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΔευτέρα02/04/1810:003-1
Ρεπό: ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 2