Kounia bella
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Παρασκευή08/09/2316:301-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη04/10/2315:004-1
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΤετάρτη04/10/2316:003-1
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΤετάρτη04/10/2316:002-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Τετάρτη04/10/2316:004-0
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΤετάρτη04/10/2316:000-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΤετάρτη04/10/2316:002-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΤετάρτη04/10/2316:000-3
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΠΥΛΙΟΥΤετάρτη11/10/2316:002-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή17/09/2312:301-0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή17/09/2313:000-2
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή17/09/2316:001-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Κυριακή17/09/2316:001-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή17/09/2316:000-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή17/09/2316:002-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή17/09/2316:001-1
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Κυριακή17/09/2316:001-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή17/09/2316:002-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠαρασκευή22/09/2316:301-2
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Κυριακή24/09/2315:002-2
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Κυριακή24/09/2316:003-0
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Κυριακή24/09/2316:001-1
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΠΥΛΙΟΥΚυριακή24/09/2316:003-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή24/09/2316:004-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚυριακή24/09/2316:000-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή24/09/2316:003-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή24/09/2316:000-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή01/10/2313:002-1
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή01/10/2313:001-0
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή01/10/2316:001-2
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή01/10/2316:000-3
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή01/10/2316:001-3
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Κυριακή01/10/2316:001-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή01/10/2316:003-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή01/10/2316:000-3 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή01/10/2316:001-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΣάββατο07/10/2315:000-2
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΣάββατο07/10/2316:002-0
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο07/10/2316:004-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο07/10/2316:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Σάββατο07/10/2316:002-1
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΣάββατο07/10/2316:003-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Σάββατο07/10/2316:002-0
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΣάββατο07/10/2316:002-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο07/10/2316:002-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - Α.Ε.Ρ.Α.Σάββατο14/10/2314:001-1
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΥΛΙΟΥΣάββατο14/10/2316:002-3
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Σάββατο14/10/2316:003-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Σάββατο14/10/2316:004-0
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΣάββατο14/10/2316:001-2
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΣάββατο14/10/2316:000-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο14/10/2316:000-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο14/10/2316:003-0
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Σάββατο14/10/2318:002-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή22/10/2311:000-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή22/10/2311:302-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή22/10/2314:003-0
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή22/10/2315:000-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή22/10/2316:004-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Κυριακή22/10/2316:002-3
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Κυριακή22/10/2316:001-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή22/10/2316:001-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Κυριακή22/10/2316:005-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο28/10/2315:303-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή29/10/2311:300-0
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή29/10/2312:301-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - Α.Ε.Ρ.Α.Κυριακή29/10/2314:002-0
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή29/10/2315:001-2
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή29/10/2315:001-1
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚυριακή29/10/2315:000-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Δευτέρα30/10/2315:000-0
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΠΥΛΙΟΥΔευτέρα30/10/2315:000-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή05/11/2313:001-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή05/11/2313:000-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή05/11/2313:001-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή05/11/2314:301-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή05/11/2315:002-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή05/11/2315:000-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Κυριακή05/11/2315:001-1
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Κυριακή05/11/2315:001-1
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Τρίτη07/11/2311:001-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο11/11/2315:003-1
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή12/11/2312:304-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή12/11/2313:001-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή12/11/2314:300-2
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή12/11/2315:003-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή12/11/2315:001-0
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΠΥΛΙΟΥΚυριακή12/11/2315:001-2
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Κυριακή12/11/2315:001-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Κυριακή12/11/2315:002-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή19/11/2311:000-4
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή19/11/2313:000-1
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή19/11/2315:001-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή19/11/2315:002-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή19/11/2315:000-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή19/11/2315:000-1
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή19/11/2315:000-1
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Κυριακή19/11/2315:003-1
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΤρίτη21/11/2310:302-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή26/11/2313:002-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Κυριακή26/11/2315:000-3
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή26/11/2315:002-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚυριακή26/11/2315:000-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Κυριακή26/11/2315:003-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή26/11/2315:001-1
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.ΠΥΛΙΟΥΚυριακή26/11/2315:002-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή26/11/2315:002-0
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΔευτέρα27/11/2313:002-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή03/12/2312:002-1
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή03/12/2314:002-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή03/12/2315:000-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή03/12/2315:001-0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή03/12/2315:000-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2315:001-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή03/12/2315:001-2
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή03/12/2315:000-0
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - Α.Ε.Ρ.Α.Δευτέρα04/12/2313:301-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή10/12/2310:452-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή10/12/2314:003-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/12/2315:001-0
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Κυριακή10/12/2315:002-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΚυριακή10/12/2315:001-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Κυριακή10/12/2315:000-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Κυριακή10/12/2315:001-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή10/12/2315:004-0
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή10/12/2315:001-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.ΠΥΛΙΟΥΚυριακή17/12/2311:300-0
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚυριακή17/12/2315:001-1
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή17/12/2315:001-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή17/12/2315:001-1
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή17/12/2315:000-3
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή17/12/2315:001-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή17/12/2315:000-1
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Κυριακή17/12/2315:002-4
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή17/12/2315:001-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Τετάρτη20/12/2311:001-3
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΤετάρτη20/12/2311:000-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΤετάρτη20/12/2315:001-3
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΤετάρτη20/12/2315:001-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.ΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη20/12/2315:001-0
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Τετάρτη20/12/2315:001-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΤετάρτη20/12/2315:000-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΤετάρτη20/12/2315:002-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη20/12/2315:000-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.Κυριακή07/01/2413:002-2
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Κυριακή07/01/2415:004-1
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚυριακή07/01/2415:002-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή07/01/2415:002-1
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή07/01/2415:004-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή07/01/2415:000-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Κυριακή07/01/2415:000-1
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΔευτέρα08/01/2411:000-0
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.ΠΥΛΙΟΥΔευτέρα08/01/2415:002-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή14/01/2411:000-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή14/01/2412:004-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή14/01/2413:300-1
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή14/01/2414:001-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή14/01/2415:003-0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Κυριακή14/01/2415:001-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή14/01/2415:006-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή14/01/2415:000-3
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Κυριακή14/01/2415:005-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΣάββατο20/01/2412:301-1
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.ΠΥΛΙΟΥΚυριακή21/01/2411:302-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - Α.Ε.Ρ.Α.Κυριακή21/01/2413:000-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΚυριακή21/01/2415:003-1
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή21/01/2415:001-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή21/01/2415:003-1
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή21/01/2415:000-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή21/01/2415:002-0
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Τετάρτη21/02/2411:003-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο27/01/2415:002-2
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή28/01/2411:300-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή28/01/2413:002-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή28/01/2413:302-1
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή28/01/2415:000-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή28/01/2415:001-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Κυριακή28/01/2415:000-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή28/01/2415:001-1
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή28/01/2415:004-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή04/02/2411:303-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή04/02/2413:004-0
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. ΠΥΛΙΟΥΚυριακή04/02/2413:301-2
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - Α.Ε.Ρ.Α.Κυριακή04/02/2413:304-0
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Κυριακή04/02/2415:002-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΕ.Α.Κ.Κυριακή04/02/2415:004-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Κυριακή04/02/2415:001-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚυριακή04/02/2415:000-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή04/02/2415:000-5


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.ΠΥΛΙΟΥΚυριακή11/02/2411:303-0
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή11/02/2411:300-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή11/02/2415:000-3
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή11/02/2415:000-1
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Κυριακή11/02/2415:001-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή11/02/2415:001-0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή11/02/2415:001-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή11/02/2415:000-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.Κυριακή11/02/2415:003-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο17/02/2413:005-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΕ.Α.Κ.Κυριακή18/02/2413:302-1
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή18/02/2414:001-0
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή18/02/2415:003-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή18/02/2415:002-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Κυριακή18/02/2415:002-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Κυριακή18/02/2415:001-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΚυριακή18/02/2415:001-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚυριακή18/02/2415:001-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Ε.Α.Κ.Κυριακή25/02/2411:000-0
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή25/02/2412:300-1
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - Α.Ε.Ρ.Α.Κυριακή25/02/2413:000-0
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή25/02/2415:001-0
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή25/02/2415:001-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή25/02/2415:005-1
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή25/02/2415:001-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή25/02/2415:002-0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚυριακή25/02/2415:000-5


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή03/03/2411:300-1
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή03/03/2412:000-3
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή03/03/2413:302-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚυριακή03/03/2414:001-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή03/03/2415:001-0
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή03/03/2415:002-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή03/03/2415:003-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Κυριακή03/03/2415:002-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΚυριακή03/03/2415:003-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Σάββατο09/03/2410:300-3
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή10/03/2415:001-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή10/03/2415:003-0
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή10/03/2415:004-1
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΥΛΙΟΥΚυριακή10/03/2415:001-0
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή10/03/2415:001-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚυριακή10/03/2415:000-0
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Κυριακή10/03/2415:003-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή10/03/2415:000-2


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΤετάρτη13/03/2415:000-2
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Σάββατο16/03/2415:000-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο16/03/2415:002-1
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο16/03/2415:001-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο16/03/2415:004-2
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΣάββατο16/03/2415:003-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΣάββατο16/03/2416:003-0
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή17/03/2411:000-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Τρίτη19/03/2415:002-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΥΛΙΟΥΣάββατο23/03/2412:302-0
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Σάββατο23/03/2413:306-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο23/03/2415:000-2
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Κυριακή24/03/2412:001-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Κυριακή24/03/2415:000-3
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή24/03/2415:001-4
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή24/03/2415:001-1
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΚυριακή24/03/2415:001-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Κυριακή24/03/2415:000-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Σάββατο30/03/2416:000-3
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΣάββατο30/03/2416:002-1
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή31/03/2416:002-4
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή31/03/2416:002-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή31/03/2416:000-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Κυριακή31/03/2416:004-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή31/03/2416:001-0
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή31/03/2416:000-2
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Κυριακή31/03/2416:000-2


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Σάββατο06/04/2412:453-1
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΠΥΛΙΟΥΣάββατο06/04/2416:002-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή07/04/2412:002-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή07/04/2412:302-1
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή07/04/2416:003-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚυριακή07/04/2416:000-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Κυριακή07/04/2416:002-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΚυριακή07/04/2416:002-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή07/04/2416:001-3


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Σάββατο13/04/2416:001-0
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή14/04/2412:304-1
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚυριακή14/04/2414:302-2
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.Κυριακή14/04/2416:001-4
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή14/04/2416:002-1
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή14/04/2416:000-3
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Κυριακή14/04/2416:001-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.Κυριακή14/04/2416:000-1
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔευτέρα15/04/2416:003-0


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.Σάββατο20/04/2400:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.Σάββατο20/04/2413:00
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.ΕΣάββατο20/04/2416:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.Σάββατο20/04/2416:00
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. Σάββατο20/04/2416:00
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο20/04/2416:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΣάββατο20/04/2416:00
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο20/04/2416:00
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή21/04/2416:00


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - Α.Ε.Ρ.Α.
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ.
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε.
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.