Kounia bella
Dodekanisos seaways
Blue Star Ferries
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ-16 Ομιλος Νήσων

<< K-16

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ0-3 α.α.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο04/11/2312:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.3-2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤρίτη07/11/2315:30ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.6-0
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη29/11/2315:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.4-7
Ρεπό: ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο11/11/2314:30ΒΕΡΟΙΟΣ Γ.5-2
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο11/11/2315:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.1-6
ΠΑΟΚ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή12/11/2311:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.8-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή12/11/2316:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.0-2
Ρεπό: ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.0-3 α.α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΛΑΚΚΙΠαρασκευή17/11/2315:451-3
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΠέμπτη23/11/2315:15ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.2-3
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή07/01/2411:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.0-4
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή25/02/2412:00ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή26/11/2312:00ΒΕΡΟΙΟΣ Γ.4-2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΕΦΑΛΟΥΠέμπτη30/11/2318:45ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο09/12/2312:00ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Χ.9-1
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΥΛΙΟΥΣάββατο24/02/2409:30ΚΑΤΟΠΗΣ Κ.Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο09/12/2310:30ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.4-3
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο20/01/2415:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.1-2
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο16/03/2411:00ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.1-5
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ0-3 α.α.
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή03/12/2315:00ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή07/01/2415:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.0-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο20/01/2409:30ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.4-2
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο27/01/2413:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ3-0 α.α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠαρασκευή24/11/2320:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.8-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο03/02/2411:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή31/03/2412:30ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.6-0
Ρεπό: ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΠΥΛΙΟΥΔευτέρα18/12/2318:30ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ.4-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή03/03/2413:000-3 α.α.
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΥΛΙΟΥΣάββατο04/11/2316:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.0-4
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤετάρτη28/02/2415:30ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.1-0
Ρεπό: ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ3-0 α.α.
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο20/01/2415:00ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.1-2
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή31/03/2411:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-7
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΛΑΚΚΙΚυριακή14/04/2410:00ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.0-5
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΩ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ0-3 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΤετάρτη06/12/2313:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΠέμπτη22/02/2416:45ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.3-7
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο13/04/2409:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.6-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ3-0 α.α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο03/02/2415:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΖΗΠΑΡΙΤετάρτη07/02/2417:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.1-2
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή11/02/2412:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ0-3
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή11/02/2415:00ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ.1-0
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο17/02/2415:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.0-3
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΠΥΛΙΟΥΔευτέρα19/02/2418:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.4-1
Ρεπό: ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο02/12/2316:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.2-0
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο06/04/2417:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.2-1
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή07/04/2411:30ΚΑΤΟΠΗΣ Κ.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΤετάρτη03/04/2420:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ3-0 α.α.
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ0-3 α.α.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο09/03/2412:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΖΗΠΑΡΙΠαρασκευή15/03/2420:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.7-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 0-3 α.α.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΥΛΙΟΥΤετάρτη24/01/2420:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.0-4
Ρεπό: ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή03/12/2311:30ΚΑΤΟΠΗΣ Κ.4-1
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο09/03/2416:30ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο02/03/2412:00ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.0-7
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή03/03/2418:00ΚΑΤΟΠΗΣ Κ.3-0 α.α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΛΑΚΚΙΚυριακή07/04/2410:00ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.0-1
Ρεπό: ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ0-3 α.α.
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή03/03/2411:00ΚΑΤΟΠΗΣ Κ.2-1
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή14/04/2411:30ΚΑΤΟΠΗΣ Κ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΩ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο16/12/2310:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.1-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠαρασκευή22/03/2420:45ΚΑΤΟΠΗΣ Κ.1-5
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΛΑΚΚΙΚυριακή24/03/2410:00ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.2-7
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΠΥΛΙΟΥΠαρασκευή12/04/2420:00ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ.6-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ