Kounia bella
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2

Πρώτο Προηγούμενο 42 από 204 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (1η φάση)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή15/10/2311:00
2.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή05/11/2311:00
3.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 4ος όμιλος (2η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΚυριακή12/11/2310:151-4
4.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 3ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή19/11/2310:45
5.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 4ος όμιλος (6η αγ.)ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2ΛΑΚΚΙΣάββατο20/01/2411:302-5
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση)ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ 3 - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΚυριακή21/01/2411:00
7.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 4ος όμιλος (10η αγ.)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2Σάββατο03/02/2410:005-3
8.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 4ος όμιλος (3η αγ.)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο10/02/2412:004-1
9.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 4ος όμιλος (8η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο17/02/2411:453-6
10.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ 3ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2412:00
11.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή03/03/2412:00
12.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 4ος όμιλος (5η αγ.)ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2ΚΕΦΑΛΟΥΠέμπτη21/03/2418:156-8
13.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 4ος όμιλος (1η αγ.)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο30/03/2411:305-6
14.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή31/03/2411:00
15.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (IRON) (1η φάση)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο06/04/2411:003-1
16.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (6η φάση)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή14/04/2411:00
17.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (IRON) (2η φάση)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή21/04/2411:154-1
18.Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 4ος όμιλος (7η αγ.)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 25-4