Kounia bella
Anek
Blue Star Ferries
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 13 από 191 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος (1η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο29/10/2213:154-1
2.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-8 -ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (1η φάση)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή06/11/2212:45
3.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος (2η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή13/11/2211:303-0
4.Κ-14 Ομιλος Νήσων (2η αγ.)Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή20/11/2210:005-0
5.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-8 -ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση)ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή20/11/2211:45
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ (2η φάση)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή20/11/2211:45
7.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος (4η αγ.)ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή18/12/2209:455-3
8.Κ-14 Ομιλος Νήσων (4η αγ.)ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή15/01/2310:000-1
9.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος (5η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή15/01/2311:301-2
10.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος (6η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 2 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή22/01/2312:002-2
11.Κ-14 Ομιλος Νήσων (9η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή29/01/2311:304-2
12.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος (10η αγ.)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο04/02/2311:301-3
13.Κ-14 Ομιλος Νήσων (6η αγ.)ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο04/02/2313:007-1
14.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος (3η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
15.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος (7η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2
16.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος (8η αγ.)ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ
17.K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος (9η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2
18.Κ-14 Ομιλος Νήσων (1η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
19.Κ-14 Ομιλος Νήσων (3η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
20.Κ-14 Ομιλος Νήσων (5η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
21.Κ-14 Ομιλος Νήσων (7η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
22.Κ-14 Ομιλος Νήσων (8η αγ.)ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ
23.Κ-14 Ομιλος Νήσων (10η αγ.)ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ
24.Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ0-2
25.Κ-14 Ομιλος Νήσων (12η αγ.)ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ
26.Κ-14 Ομιλος Νήσων (13η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
27.Κ-14 Ομιλος Νήσων (14η αγ.)ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ
28.Κ-14 Ομιλος Νήσων (15η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
29.Κ-14 Ομιλος Νήσων (16η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ
30.Κ-14 Ομιλος Νήσων (17η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
31.Κ-14 Ομιλος Νήσων (18η αγ.)ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ
32.Κ-14 Ομιλος Νήσων (19η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
33.Κ-14 Ομιλος Νήσων (20η αγ.)ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ
34.Κ-14 Ομιλος Νήσων (21η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
35.Κ-14 Ομιλος Νήσων (22η αγ.)ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ