ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 11:45 | 3-0 |
2. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (1η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:30 | 3-0 α.α. |
3. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:15 | 2-4 |
4. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 19/11/23 | 10:45 | |
5. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:45 | |
6. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (3η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 19/11/23 | 19:30 | 5-0 |
7. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (5η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 02/12/23 | 18:30 | 1-3 |
8. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 13/01/24 | 17:00 | 0-3 |
9. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (6η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 14:30 | 0-7 |
10. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:00 | |
11. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | |
12. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (7η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 2-2 |
13. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Τετάρτη | 24/01/24 | 19:30 | 3-1 |
14. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (14η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΠΥΛΙΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 16:30 | 1-10 |
15. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (20η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 14:00 | 3-0 |
16. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (8η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 17/02/24 | 16:00 | 2-0 |
17. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 18/02/24 | 12:00 | 0-3 |
18. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (17η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 6-2 |
19. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | 4-2 |
20. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (18η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 13:00 | 2-2 |
21. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
22. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (2η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | |||||
23. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (9η αγ.) | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 1-5 | ||||
24. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (10η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
25. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (12η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | |||||
26. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (13η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | |||||
27. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (16η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | |||||
28. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (19η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | |||||
29. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (21η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
30. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (22η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | |||||
31. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (1η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
32. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (3η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
33. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (4η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | 0-3 α.α. | ||||
34. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (5η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
35. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (6η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
36. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (7η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
37. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (8η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
38. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (9η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
39. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (10η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
40. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (11η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
41. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (12η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
42. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (14η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
43. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (15η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
44. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (16η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
45. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (17η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
46. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (18η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
47. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (19η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
48. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (20η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
49. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (21η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
50. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (22η αγ.) | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. |